Prijava ali registracija
 sreda, 13.12.2017 
English   Slovenščina
Techtrade logo
Telefonska številka
01 56 22 111
0 izdelkov
0,00 €
Nakupovalna košarica

Prijava
Elektronski naslov:
Geslo:
 
 
 


Kontakti


TECH TRADE d. o. o. TRZIN,
Blatnica 8, 1236 TRZIN, Slovenija, EU

Odpiralni čas
Ponedeljek - Petek: 8.00 - 17.00

t: + 386 (1) 56 22 111
e:
info@techtrade.si

Vodstvo
Andrej Peček
Primož Jarec

Vodja prodaje
Brane Medjimurec
t: + 386 (1) 81 08 770
e:
brane.medjimurec@techtrade.si
Vodja nabave
Renata Trstenjak
t: + 386 (1) 81 08 761
e:
renata.trstenjak@techtrade.si
Vodja izdaje blaga
Marko Dobovičnik

e: marko.dobovicnik@techtrade.si

Prodaja
Gregor Martinčič
t: + 386 (1) 81 08 771
e:
grega.martincic@techtrade.si

Matic Križaj
t: + 386 (1) 81 08 772
e:
matic.krizaj@techtrade.si

Andraž Perko
t: + 386 (1) 81 08 773
e:
andraz.perko@techtrade.si
Nabava
Silva Vidmar
t: + 386 (1) 81 08 762
e:
silva.vidmar@techtrade.si



Izdaja blaga
Beti Kutin
e:
beti.kutin@techtrade.si


Urban Svoljšak
e:
urban.svoljsak@techtrade.si

Rožle Štupica
e:
rozle.stupica@techtrade.si

Marko Lukežič
e:
marko.lukezic@techtrade.si

Jure Bartol
e: 
jure.bartol@techtrade.si

Tehnična podpora
Miha Podgorelec
t: + 386 (1) 81 08 768
e:
miha.podgorelec@techtrade.si
Računovodstvo
Nataša Bijelić Poredoš
t: + 386 (1) 81 08 760
e:
natasa.bijelic.poredos@techtrade.si


Vaša zasebnost | O Tech Tradeu...  | O piškotkih
© 2017 Tech trade d.o.o. Vse pravice pridržane. Koncept Menea, izdelava Gambit Trade d.o.o..  Vsebina je bila zadnjič posodobljena: 13.12.2017



Izberete lahko do 4 izdelke za primerjavo:
odstrani vse