Išči

O podjetju

TECH TRADE d. o. o. TRZIN,
Blatnica 8, 1236 TRZIN, Slovenija, EU


Odpiralni čas
Ponedeljek - Petek: 8.00 - 17.00

Kontakt
t: + 386 1 56 22 111
e: info@techtrade.si

Osnovni kapital: 200.000,00 €
Matična številka: 5571928
Davčna številka: 99944561
ID za DDV: SI99944561
Potrdilo o ID številki


Poslovni računi:
NLB D.D.: SI56 0208 3001 8916 530
SKB D.D.: SI56 0313 1100 0234 160
UNICREDIT BANK D.D.: SI56 2900 0000 3160 408

Vpis v sodni register Okrožnega sodišča v Ljubljani 09. 03. 1992 pod številko 1/15653/00

Izdaja blaga

Izdaja blaga

Lokacija

Lokacija

Trgovina

Trgovina

VODSTVO

Andrej Peček
Primož Jarec


RAČUNOVODSTVO

Nataša Bijelić Poredoš
t: + 386 1 81 08 760
e:
natasa.bijelic.poredos@techtrade.si


 
VODJA PRODAJE

Brane Medjimurec
t: + 386 1 81 08 770
e:
brane.medjimurec@techtrade.si

 
 
PRODAJA
 
Gregor Martinčič
t: + 386 1 81 08 771
e:
grega.martincic@techtrade.si

Matic Križaj
t: + 386 1 81 08 772
e:
matic.krizaj@techtrade.si

Andraž Perko
t: + 386 1 81 08 773
e:
andraz.perko@techtrade.si


VODJA NABAVE
 
Renata Trstenjak
t: + 386 1 81 08 761
e:
renata.trstenjak@techtrade.si

 
 
NABAVA
 
Jasna Vodopivec
t: + 386 1 81 08 762
e:
jasna.vodopivec@techtrade.si
 
 
TEHNIČNA PODPORA
 
Miha Podgorelec
t: + 386 1 81 08 768
e:
miha.podgorelec@techtrade.si

Žiga Korelc
t: + 386 1 81 08 769
e:
ziga.korelc@techtrade.si


VODJA IZDAJE BLAGA
 
Marko Dobovičnik

e: marko.dobovicnik@techtrade.si

 
 
IZDAJA BLAGA
 
Beti Kutin
e:
beti.kutin@techtrade.si

Urban Svoljšak
e:
urban.svoljsak@techtrade.si

Jure Bartol
e:
jure.bartol@techtrade.si

Matjaž Ožir
e:
matjaz.ozir@techtrade.si

Klemen Papež
e:
klemen.papez@techtrade.si

Tine Kogovšek
e:
tine.kogovsek@techtrade.si

Robert Dragan
e:
robert.dragan@techtrade.si
Filtri
Sort
display