Search

Adapters and connectors

banner
View as Grid List
Sort by
Display per page

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

SKU: 7801026
Stock: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex multimode, plastično ohišje...
2,09 € incl tax

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

SKU: 7801014
Stock: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, plastično ohišje...
2,04 € incl tax

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

SKU: 7930002
Stock: 10+
Digitus optični SC-SC Duplex adapter za optični panel, uporaben pri montaži splice kasete, multimode, dvojni duplex...
1,63 € incl tax

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

SKU: 7801012
Stock: 9
Digitus, optični adapter I člen SC Duplex singlemode, plastično ohišje...
1,74 € incl tax

Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton

SKU: 7907002
Stock: 10+
Leviton optični SC-SC adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
2,42 € incl tax

Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

SKU: 2320600
Stock: 10+
Leviton optični ST-ST adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
0,77 € incl tax

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

SKU: 7930009
Stock: 10+
KELine optični LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € incl tax

Optični konektor ST Multimode Leviton

SKU: 2325400
Stock: 10+
Leviton optični ST konektor, pocinkan nikelj, keramična kapica...
1,37 € incl tax

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton

SKU: 7907004
Stock: 10+
Leviton optični LC-LC adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
5,92 € incl tax

Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak/12)

SKU: 7930006
Stock: 1
EFB optični LC-LC adapter za panel, plastično ohišje z zaščitnimi kapicami...
37,88 € incl tax

Optični adapter I člen ST Multimode Digitus

SKU: 7930001
Stock: 10+
Digitus optični ST-ST Simplex adapter za optični panel, multimode, material cikronij keramika z zaščitnimi kapicami...
0,77 € incl tax

Optični adapter I člen ST Singlemode Digitus

SKU: 7930004
Stock: 0
Delivery date: 5-7 days
Digitus optični adapter I člen ST Simplex singlemode, kovinsko ohišje...
0,81 € incl tax

Optični adapter Keystone LC Duplex Delock

SKU: 7930005
Stock: 10+
Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov z LC duplex priključkom...
3,23 € incl tax

Optični adapter LC Duplex OM2 Multimode KELine

SKU: 7930007
Stock: 10+
KELine optični LC-LC duplex OM2 multimode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € incl tax

Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine

SKU: 7930008
Stock: 10+
KELine optični LC-LC duplex OM3 multimode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € incl tax

Optični I člen E2000/APC Simplex SM RDM EFB

SKU: 7930003
Stock: 2
EFB optični E2000/APC simplex adapter za optični panel, singlemode...
10,37 € incl tax

Optični konektor LC Duplex Adtek

SKU: 7907008
Stock: 10+
Duplex ADTEK optični LC konektor, dvojni, multimode, bež barva...
2,56 € incl tax

Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus

SKU: 7801019
Stock: 10+
Digitus optični SC konektor, dvojni, duplex, multimode, material posrebljen, plastično ohišje, keramične kapice, rdeče barve in druga črne barve...
2,06 € incl tax

Optični konektor SC Duplex Multimode Leviton

SKU: 2325300
Stock: 2
Leviton optični SC konektor, dvojni, duplex, bež barva...
4,27 € incl tax

Optični konektor ST Multimode Digitus

SKU: 7801020
Stock: 4
Digitus optični ST konektor, enojni, simplex, multimode, material posrebljen, primeren za stiskanje, kovinsko ohišje, keramične kapice...
1,44 € incl tax

Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB

SKU: 7930010
Stock: 10+
EFB optični LC-LC adapter za panel, LC-LC Duplex I člen...
7,42 € incl tax
banner
Filters
Sort
display