Išči

Brezžična Dostopna Točka 2500Mb stropna UAP-AC-HD MU-MIMO UniFi UBIQUITI

Brezžična dostopna točka je idealna za uporabo na številnih lokacijah, UniFi UAP-AC-HD ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah. Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 5
Brezplačna dostava
Šifra: 9108072
Šifra dobavitelja: UAP-AC-HD
EAN koda: 810354026126
359,29 € z DDV
decrease increase

Idealen za uporabo na številnih lokacijah, UniFi HD AP ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band, Wave 2 4x4 MU-MIMO v 2,4GHz pasu (hitrost do 800Mbps) in Wave 2 4x4 MU-MIMO v 5GHz pasu (hitrost do 1733Mbps). Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja.

Tehnične specifikacije
2x 10/100/1000 Ethernet port
2x Single-Port, Dual-Polarity notranja antena 3dBi (2,4GHz), maksimalni TX 25dBm
2x Single-Port, Dual-Polarity notranja antena 4dBi (5 GHz), maksimalni TX 25dBm
Hitrost: 450 Mbps + 1733 Mbps
Wi-Fi standardi: 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2
Brezžična varnost: WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
Reset gumb
Napajanje: Aktivni 802.3at PoE+ ali preko priloženega aktivnega PoE adapterja 48V 0.5A.
Poraba dostopne točke do 17W in podpira varčevanje z energijo.
Temperaturno območje delovanja: -10°C do 70°C, Vlažnost 5-95% brez kondenza
Dodatno: VLAN 802.1Q, Advanced QoS omejevanje na uporabnika, WMM

Paket vsebuje
1x Dostopna točka, 1x Kit za montažo, 1x Gigabit PoE adapter, 1x Napajalni kabel, 1x Navodila

Idealen za uporabo na številnih lokacijah, UniFi HD AP ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band, Wave 2 4x4 MU-MIMO v 2,4GHz pasu (hitrost do 800Mbps) in Wave 2 4x4 MU-MIMO v 5GHz pasu (hitrost do 1733Mbps). Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja.

Tehnične specifikacije
2x 10/100/1000 Ethernet port
2x Single-Port, Dual-Polarity notranja antena 3dBi (2,4GHz), maksimalni TX 25dBm
2x Single-Port, Dual-Polarity notranja antena 4dBi (5 GHz), maksimalni TX 25dBm
Hitrost: 450 Mbps + 1733 Mbps
Wi-Fi standardi: 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2
Brezžična varnost: WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
Reset gumb
Napajanje: Aktivni 802.3at PoE+ ali preko priloženega aktivnega PoE adapterja 48V 0.5A.
Poraba dostopne točke do 17W in podpira varčevanje z energijo.
Temperaturno območje delovanja: -10°C do 70°C, Vlažnost 5-95% brez kondenza
Dodatno: VLAN 802.1Q, Advanced QoS omejevanje na uporabnika, WMM

Paket vsebuje
1x Dostopna točka, 1x Kit za montažo, 1x Gigabit PoE adapter, 1x Napajalni kabel, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.4500
Teža bruto v kg: 0.5500
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 0,5m siv Digitus

Šifra: 9025179
Zaloga: 0
Dobava: 28.07.2021
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,30 € z DDV

DisplayPort-DisplayPort mini kabel 2m Digitus bel

Šifra: 8531015
Zaloga: 10+
Digitus kabel za DisplayPort vmesnik, povezuje miniDP naprave z DP zaslonom, dolžina kabla 2m, bele barve...
7,56 € z DDV

PoE - napajanje preko UTP 24W GIGA Pasivni POE-48V-24W UBIQUITI

Šifra: 8015026
Zaloga: 10+
Ubiquiti POE-48V-24W napajalnik omogoča napajanje različnih izdelkov Ubiquiti. Združjivi so z večino Ubiquiti PoE naprav, ki podpirajo pasivni PoE, med katere spadajo naprave airFiber, airMAX, EdgeMAX, mFi, UniFi AP. Adapter ponudi še dodatno ESD zaščito omrežju. ..
17,62 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909037
Zaloga: 0
Dobava: 29.07.2021
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,65 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 1750Mb AC Mesh UAP-AC-M-PRO UniFi UBIQUITI

Šifra: 9108070
Zaloga: 10+
Brezžična dostopna točka je idealna za uporabo na številnih lokacijah, UniFi AC Mesh UAP-AC-M-PRO ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band, 3x3 MIMO v 2,4GHz pasu (hitrost do 450Mbps) in 3x3 MIMO v 5GHz pasu (hitrost do 1300Mbps). Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja...
213,62 € z DDV
Filtri
Sort
display