Išči

Kabel CAT.6+ UTP 4x2 AWG24 HF Cca 305m zelen Leviton

Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski UTP CAT6 kabel s trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG24 in brez oklepa ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 9001062
Šifra dobavitelja: C6U-Cca-B305GN4
181,48 € z DDV
decrease increase

Kategorija 6 razred E kabel, UTP tehnologija
4x2xAWG24/1 premium, za Gigabit mrežne povezave
Podpira PoE standarde: IEEE 802.3af (15,4W), IEEE 802.3at (30W), IEEE 802.3bt Type 3 (60W), IEEE 802.3bt Type 4 (90W), Cisco UPoE (60W), Cisco UPoE+ (90W), Power over HDBaseT (95W)
Premer 5.8 mm, LSHO - Ne gori in ne vsebuje halogenih snovi ki so škodljive zdravju (Low smoke zero halogen)
HF - Brez halogenih snovi (Halogen free)
CPR standard: Cca s1a d1 a1
Pakirano v škatli 305m
Prevodnik: 100% baker
100% Testirani
Barva: zelena

Kategorija 6 razred E kabel, UTP tehnologija
4x2xAWG24/1 premium, za Gigabit mrežne povezave
Podpira PoE standarde: IEEE 802.3af (15,4W), IEEE 802.3at (30W), IEEE 802.3bt Type 3 (60W), IEEE 802.3bt Type 4 (90W), Cisco UPoE (60W), Cisco UPoE+ (90W), Power over HDBaseT (95W)
Premer 5.8 mm, LSHO - Ne gori in ne vsebuje halogenih snovi ki so škodljive zdravju (Low smoke zero halogen)
HF - Brez halogenih snovi (Halogen free)
CPR standard: Cca s1a d1 a1
Pakirano v škatli 305m
Prevodnik: 100% baker
100% Testirani
Barva: zelena

Teža neto v kg: 11.4000
Teža bruto v kg: 11.4388
Pakiranje na paleti: 45
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

IP Kamera-nosilec z nadometno dozo HIA-J101 / DS-1280ZJ-XS HiLook

Šifra: 8020018
Zaloga: 10+
Nosilec z nadometno dozo za DS-1280ZJ-XS HiLook IP kamere. Primeren za montažo na steno ...
15,81 € z DDV

Optični patch MM 50.0 SC/SC 2m Digitus

Šifra: 7904020
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,30 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

Šifra: 9102017
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO-UTP, multimode, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 500m...
107,66 € z DDV

Panel CAT.6 UTP 24-P KELine

Šifra: 9014032
Zaloga: 10+
KELine 24-portni Cat6 UTP panel za montažo v komunikacijsko omaro, hitrosti do 1Gbps, hitra in enostavna montaža, primeren za trdožilne kable...
58,68 € z DDV

Optični patch MM 50.0 SC/SC 1m Digitus

Šifra: 7904019
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,48 € z DDV

Baterija polnilna AA-2700 mAh Ni-Mh GP 2 kom

Šifra: 4010002
Zaloga: 10+
Polnilne Ni-Mh GP Baterije se uvrščajo med najbolj priznane polnilne baterije na našem trgu. Zagotavljajo vam dolgo avtonomijo in večkratno uporabo; do 1000 ciklov polnenj / praznenj. Te baterije vam zares prihranijo vaš denar!
8,83 € z DDV
Filtri
Sort
display