Išči

Kabel Optični 04x50 Singlemode OS2 200m KeLine

Optični kabel, 4 žilni, 9 µm, singlemodni, pakiranje 200m, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 1000 N, črne barve...
Blagovna znamka: KELine
Na voljo: Zaloga: 4
Brezplačna dostava
Šifra: 7901025
Šifra dobavitelja: TB04OS2-Eca (200m)
EAN koda: 8585051706320
121,82 € z DDV
decrease increase

Ka. Optični 04x50 Singlemode OS2 KeLine
KeLine optični kabel, 4 žilni, 9 µm, Singlemodni
Univerzalni, za notranjo in zunanjo uporabo
Vododporen, odporen na UV žarke, Kompakten dizajn
Odporen do pritiska 1000 N,
Odporen na udarce do 5 Nm, Polmer zasuka kabla vsaj 82,5mm
Požarna skladnost IEC 60332-1-2
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 60°C,
Črne barve

Ka. Optični 04x50 Singlemode OS2 KeLine
KeLine optični kabel, 4 žilni, 9 µm, Singlemodni
Univerzalni, za notranjo in zunanjo uporabo
Vododporen, odporen na UV žarke, Kompakten dizajn
Odporen do pritiska 1000 N,
Odporen na udarce do 5 Nm, Polmer zasuka kabla vsaj 82,5mm
Požarna skladnost IEC 60332-1-2
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 60°C,
Črne barve

Teža neto v kg: 0.0300
Teža bruto v kg: 0.0325
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch SM PK-9 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909037
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,65 € z DDV

Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, Leviton

Šifra: 7940007
Zaloga: 5
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
117,00 € z DDV

SFTP CAT.7 patch 0,25m črn LSOH EFB

Šifra: 9030188
Zaloga: 10+
EFB povezovalen SFTP kabel CAT7 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,38 € z DDV

SFTP CAT.7 patch 2m siv LSOH EFB

Šifra: 9030185
Zaloga: 10+
EFB povezovalen SFTP kabel CAT7 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Primeren za pisarne in domačo uporabo…
4,84 € z DDV

Kabel Optični 04x50 Singlemode OS2 100m KeLine

Šifra: 7901024
Zaloga: 4
Optični kabel, 4 žilni, 9 µm, singlemodni, pakiranje 100m, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 1000 N, črne barve...
64,43 € z DDV

SFTP CAT.7 patch 5m moder LSOH EFB

Šifra: 9030228
Zaloga: 6
EFB povezovalen SFTP kabel CAT7 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Primeren za pisarne in domačo uporabo…
7,30 € z DDV
Filtri
Sort
display