Išči

Kabel 10GB SFP+ 1m Ubiquiti

Ubiquiti UDC‑1 kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav (npr. dve enoti ES-48-LITE) na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 9
Šifra: 7948032
Šifra dobavitelja: UBNT-UDC-1
EAN koda: 817882020527
24,16 € z DDV
decrease increase

Ubiquiti UDC‑1 kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav (npr. dve enoti ES-48-LITE) na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama.

SFP+ kabli zagotavljajo nizkocenovno rešitev, z majhno medsebojno zakasnitvijo za 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel in ostale industrijske standarde, ter so neposredno pritrjeni in v celoti v skladu s specifikacijami SFP+ MSA.

Dolžina kabla: 1m

Ubiquiti UDC‑1 kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav (npr. dve enoti ES-48-LITE) na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama.

SFP+ kabli zagotavljajo nizkocenovno rešitev, z majhno medsebojno zakasnitvijo za 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel in ostale industrijske standarde, ter so neposredno pritrjeni in v celoti v skladu s specifikacijami SFP+ MSA.

Dolžina kabla: 1m

Teža neto v kg: 0.0700
Teža bruto v kg: 0.0905
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 0,5m siv Digitus

Šifra: 9030098
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,34 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m siv Digitus

Šifra: 9030108
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,28 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-ST 1m Duplex Leviton

Šifra: 7909051
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
21,58 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set/2kos)

Šifra: 7948017
Zaloga: 10+
Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, multimode UF-MM-1G, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...
21,11 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,5m rumen Digitus

Šifra: 9030081
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,34 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m siv Digitus

Šifra: 9030113
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,82 € z DDV
Filtri
Sort
display