Search

Leviton

View as Grid List
Sort by
Display per page

Kabel CAT.6+ UTP 4x2 AWG23 HF Eca 305m Leviton

SKU: 9023006
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski UTP CAT.6 kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in brez oklepa ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
153,66 € incl tax

Kabel CAT.6A 10GPlus ZONE U/FTP 4x2AWG26 Eca 305m Leviton

SKU: 9001031
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski U-FTP CAT.6A kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in 10 gigabitne hitrosti do razdalje 70m. Kabel je debeline AWG26 in ima oklep okrog vsake posamezne parice ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
208,12 € incl tax

Panel CAT.6+ UTP 24-P Leviton

SKU: 6041000
Stock: 10+
Panel CAT.6+ za montažo v komunikacijsko omaro, material jeklo, črna barva (RAL 9005)...
83,26 € incl tax

Kabel CAT.5e UTP 4x2 AWG24 HF1 Eca 305m gigaplus Leviton

SKU: 9022007
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski UTP kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je debeline AWG24 in brez oklepa ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
117,49 € incl tax

Kabel CAT.6A 10GPlus ZONE U/FTP 4x2AWG26 Eca 500m kolut Leviton

SKU: 9024005
Stock: 6
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski U-FTP CAT.6A kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in 10 gigabitne hitrosti do razdalje 70m. Kabel je debeline AWG26 in ima oklep okrog vsake posamezne parice ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
341,17 € incl tax

Kabel CAT.6A 10GPlus ZONE U/FTP 4x2AWG26 HF Eca 1000m kolut Leviton

SKU: 9024003
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski U-FTP CAT.6A kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in 10 gigabitne hitrosti do razdalje 70m. Kabel je debeline AWG26 in ima oklep okrog vsake posamezne parice ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
1.121,88 € incl tax

Kabel CAT.5e FTP 4x2 AWG24 HF1 Eca 500m gigaplus Leviton

SKU: 9022010
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski FTP kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je debeline AWG24 in ima oklep okrog celotnega kabla ter LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
276,57 € incl tax

Modul Cat.6A 10G FTP toolless DC Leviton

SKU: 9090008
Stock: 10+
Modul Cat.6A 10G FTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, sive barve...
6,49 € incl tax

Modul Cat.6A 10G FTP toolless Leviton

SKU: 9021002
Stock: 10+
Modul Cat.6A 10G FTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, srebrne barve...
5,55 € incl tax

Kabel CAT.6+ F-UTP 4x2 AWG23 HF1 Eca 500m kolut Leviton

SKU: 9023008
Stock: 8
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski F-UTP CAT.6 kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in ima oklep okrog celotnega kabla ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
382,16 € incl tax

Kabel CAT.7 SFTP 4x2AWG23, LSF Eca 500m Leviton

SKU: 9936001
Stock: 4
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski SFTP CAT.7 kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in 10 gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in ima oklep okrog celotnega kabla in okrog vsake posamezne parice ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
391,07 € incl tax

Panel CAT.6+ FTP 24-P Leviton

SKU: 6031000
Stock: 10+
Panel CAT.6+ za montažo v komunikacijsko omaro, material jeklo, črna barva (RAL 9005)...
104,62 € incl tax

Kabel CAT.6+ UTP 4x2 AWG23 HF Eca 500m Leviton

SKU: 9001029
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski UTP CAT.6 kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in brez oklepa ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
251,93 € incl tax

Organizator ka. 48cm 1U kovinski Leviton

SKU: 5021000
Stock: 10+
Leviton visokokakovosten kovinski organizator kablov, za montažo v komunikacijsko omaro...
15,13 € incl tax

Kabel Optični 12x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

SKU: 7901005
Stock: 10+
Optični kabel, 12 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,79 € incl tax

Panel CAT.5e UTP 24-P gigaplus Leviton

SKU: 5032000
Stock: 10+
Panel CAT.5e za vgradnjo v komunikacijsko omaro, UTP vmesnik, neoklopljen, material jeklo, črna barva...
49,87 € incl tax

Modul CAT.6+ FTP Leviton

SKU: 6010000
Stock: 10+
Modul CAT.6+ FTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, metalna barva...
3,96 € incl tax

Kabel CAT.7 SFTP 4x2AWG23, LSF Eca 100m Leviton

SKU: 9001009
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski SFTP CAT.7 kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in 10 gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in ima oklep okrog celotnega kabla in okrog vsake posamezne parice ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
82,84 € incl tax

UTP CAT.5e patch 1,5m Leviton LSOH

SKU: 5080000
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen kabel z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
2,26 € incl tax

Panel CAT.5e/6/6A 24-P modularen+nosilec kablov, V12, Leviton

SKU: 9003008
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Panel CAT.5e/6/6A za montažo v komunikacijsko omaro, jeklo črne barve, brez osnovnih elementov...
94,12 € incl tax

Kabel CAT.6+ F-FTP 4x2 AWG23 HF1 Eca 500m kolut Leviton

SKU: 9023007
Stock: 10
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski F-FTP CAT.6 kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in ima oklep okrog celotnega kabla in okrog vsake posamezne parice ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
424,86 € incl tax

Kabel CAT.6A 10GPlus U/UTP 4x2 AWG23 HF1 Eca 500m kolut Leviton

SKU: 9918001
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski U-UTP CAT.6A kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in 10 gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in brez oklepa ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
397,60 € incl tax

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton

SKU: 7940006
Stock: 10+
Leviton 19" optični panel, prostor za 24 optičnih vmesnikov, material jeklo, črne barve...
46,97 € incl tax

Kabel Optični 12x50 Multimode UNI OM3 Leviton

SKU: 7901015
Stock: 10+
Optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.10 mm, črne barve
2,42 € incl tax

UTP CAT.5e patch 1m Leviton LSOH

SKU: 5090000
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen kabel z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
1,77 € incl tax

UTP CAT.6 patch 2m Leviton LSOH

SKU: 6150000
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen kabel z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
4,29 € incl tax

UTP CAT.6 patch 1m Leviton LSOH

SKU: 6140000
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen kabel z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
3,90 € incl tax

Kabel Optični 24x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

SKU: 7901009
Stock: 10+
Optični kabel, 24 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, lahek, Odporen na udarce, pritiska do 1500 N, črne barve...
1,28 € incl tax

Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, Leviton

SKU: 7940007
Stock: 2
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
134,20 € incl tax

Kabel Optični 08x50 Multimode UNI OM3 Leviton

SKU: 7901017
Stock: 10+
Optični kabel, 8 žilni, 8 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
1,88 € incl tax

Kabel Optični 08x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton

SKU: 7901013
Stock: 10+
Optični kabel, 8 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
1,00 € incl tax

Kabel CAT.6+ U-FTP 4x2 AWG23 HF1 Eca 500m kolut Leviton

SKU: 9023012
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski U-FTP CAT.6 kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in ima oklep okrog vsake posamezne parice ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
419,39 € incl tax

Kabel CAT.6A 10GPlus F/FTP 4x2 AWG23 HF1 Eca 500m kolut Leviton

SKU: 9024001
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski F-FTP CAT.6A kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in 10 gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in ima oklep okrog celotnega kabla in okrog vsake posamezne parice ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
616,10 € incl tax

Kabel CAT.6A 10GPlus U/FTP 4x2 AWG23 HF1 500m kolut Leviton

SKU: 9024002
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski U-FTP CAT.6A kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in 10 gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in ima oklep okrog vsake posamezne parice ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
560,10 € incl tax

Kabel CAT.7 SFTP 4x2AWG23, LSF Eca 1000m Leviton

SKU: 9001011
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski SFTP CAT.7 kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in 10 gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in ima oklep okrog celotnega kabla in okrog vsake posamezne parice ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
744,08 € incl tax

Kabel CAT.7 SFTP UV odporen, zunanji, 1000m Leviton

SKU: 9004061
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski SFTP CAT.7 kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in 10 gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in ima oklep okrog celotnega kabla in okrog vsake posamezne parice ter ima LSZH lastnost in je tudi UV odporen. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
1.665,30 € incl tax

Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- DUP Leviton

SKU: 7901008
Stock: 10+
Optični kabel, 2 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, rumene barve...
0,71 € incl tax

Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- ZIP Leviton

SKU: 7901002
Stock: 10+
Optični kabel, 2 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 1500 N, rumene barve...
0,37 € incl tax

Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

SKU: 7901003
Stock: 10+
Optični kabel, 4 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 15 Nm, črne barve...
0,59 € incl tax

Kabel Optični 04x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton

SKU: 7901007
Stock: 10+
Optični kabel, 4 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,68 € incl tax

Kabel Optični 04x50(0.9mm) Multimode UNI Leviton

SKU: 2312000
Stock: 10+
Optični kabel, 4 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 5.30 mm, črne barve...
0,96 € incl tax

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

SKU: 7901004
Stock: 10+
Optični kabel, 8 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,68 € incl tax

Kabel Optični 08x50(0.9mm) Multimode UNI Leviton

SKU: 7901016
Stock: 10+
Optični kabel, 8 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.30 mm, črne barve...
1,11 € incl tax

Kabel Optični 12x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton

SKU: 7901014
Stock: 10+
Optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
1,15 € incl tax

Kabel Optični 12x50(0.9mm) Multimode UNI Leviton

SKU: 7901001
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.70 mm, črne barve...
1,93 € incl tax

Kabel Optični 24x50 Multimode UNI OM3 Leviton

SKU: 7901018
Stock: 10+
Kabel Optični, 24 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska 2000 N, črne barve...
4,32 € incl tax

Kabel Optični 24x50(0.9mm) Multimode UNI Leviton

SKU: 7901006
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Optični kabel, 24 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, premer kabla 8.30 mm, črne barve...
2,93 € incl tax

Kabel Optični 48x08 (4x12) Singlemode, OS2 MTE02 Leviton

SKU: 7901010
Stock: 10+
Optični kabel, 48 žilni, 8 µm, singlemodni, za zunanjo in notranjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 4000 N, črne barve...
5,67 € incl tax

Kabel Optični 72x08 (6x12) Singlemode, OS2 MTE02 Leviton

SKU: 7901011
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Optični kabel, 72 žilni, 8 µm, singlemodni, za zunanjo in notranjo uporabo, odporen na udarce, pritiska 4000 N, črne barve...
6,22 € incl tax

Modul 25x50 kotni za USB/HDMI Leviton

SKU: 9330012
Stock: 10+
Leviton modul za vgradnjo v računalniške vtičnice, kotni...
7,50 € incl tax

Modul 25x50 protiprašni UTP/FTP Leviton

SKU: 5060000
Stock: 10+
Leviton protiprašna vratca za vgradnjo v računalniške vtičnice, za osnovni element RJ45 UTP ali FTP...
1,60 € incl tax

Modul 45x45 protiprašni UTP/FTP dvojni Leviton

SKU: 5059000
Stock: 10+
Leviton protiprašna vratca za vgradnjo v računalniške vtičnice, za dva osnovna elementa RJ45 UTP ali FTP...
1,71 € incl tax

Modul 45x45 protiprašni UTP/FTP enojni Leviton

SKU: 5058000
Stock: 10+
Leviton protiprašna vratca za vgradnjo v računalniške vtičnice, za osnovni element RJ45 UTP ali FTP...
1,28 € incl tax

Modul DIN VODILO protiprašni UTP/FTP Leviton

SKU: 9028012
Stock: 8
Protiprašni modul za montažo v električne omarice, za osnovne elemente RJ45 UTP ali FTP...
12,57 € incl tax

Modul - montažni okvir dvojni z rozeto za 45x45 module Leviton

SKU: 9330002
Stock: 10+
Leviton montažni okvir za vgradnjo protiprašnih modulov, dvojni okvir, primeren za 2x RJ45 protiprašni modul 45x45 ali 1x RJ45 protiprašni modul 45x45...
6,97 € incl tax

Modul - montažni okvir z rozeto za 45x45 module Leviton

SKU: 5061000
Stock: 10+
Montažni okvir za vgradnjo protiprašnih modulov, za 2X RJ45 protiprašni modul in 1xRJ45 protiprašni modul...
2,79 € incl tax

Modul - podstavek dvojni za nadometno montažo Leviton

SKU: 9330001
Stock: 8
Leviton podstavek za nadometno montažo računalniških vtičnic...
7,22 € incl tax

Modul - podstavek za nadometno montažo Leviton

SKU: 5065000
Stock: 10+
Podstavek za nadometno montažo računalniških vtičnic...
2,57 € incl tax

Modul Cat.5e FTP toolless AtlasX1 bel Leviton

SKU: 9090018
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Modul Cat.5e FTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, bele barve...
9,61 € incl tax

Modul Cat.5e FTP toolless AtlasX1 siv Leviton

SKU: 9090011
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Modul Cat.5e FTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, sive barve...
8,67 € incl tax

Modul Cat.5e UTP 110 eXtreme črn Leviton

SKU: 9090009
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Modul Cat.5e UTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, črne barve...
5,16 € incl tax

Modul Cat.5e UTP GigaPlus Leviton

SKU: 5064000
Stock: 10+
Modul Cat.5e UTP, neoklopljen, 568 B sistem...
2,32 € incl tax

Modul Cat.5e UTP toolless AtlasX1 bel z vratci Leviton

SKU: 9090019
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Modul Cat.5e UTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, bele barve...
7,20 € incl tax

Modul Cat.5e UTP toolless AtlasX1 črn Leviton

SKU: 9090010
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Modul Cat.5e UTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, črne barve...
6,32 € incl tax
Filters
Sort
display