Išči

Mikrotik

View as Grid List
Uredi po
Prikaz na stran

Brezžični Usmerjevalnik 300Mb Mikrotik RB951G-2HnD z notranjima antenama Giga

Šifra: 9116032
Zaloga: 10+
Brezžični usmerjevalnik RB951G-2HnD za SOHO uporabo. Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
81,56 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik 300Mb Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN 2x antena Giga

Šifra: 9116047
Zaloga: 10+
Mikrotik brezžični usmerjevalnik RB2011UiAS-2HnD-IN za SOHO uporabo s podporo MPLS. Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
131,46 € z DDV

Stikalo Giga 48cm 24xRJ45 2xSFP+ CSS326-24G-2S+RM Mikrotik

Šifra: 9104073
Zaloga: 10+
Stikalo Mikrotik Cloud Smart Switch CSS326 je gigabitno stikalo (managed switch) s 24 gigabitnimi porti in 2x SFP+ (10Gb) kletko. Primerno za montažo v 48cm (19") kabinet...
145,12 € z DDV

Stikalo Giga 48cm 24xRJ45 2xSFP+ CRS326-24G-2S+RM Mikrotik

Šifra: 9104082
Zaloga: 10+
Mikrotik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro. Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje...
201,54 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka Zunanja wAP LTE RBwAPR-2nD 2,4GHz Mikrotik

Šifra: 9108064
Zaloga: 10+
Mikrotik brezžična dostopna točka RBwAPR-2nD wAP LTE je mala dostopna točka za zunanjo ali notranjo uporabo. Točka podpira 2G, 3G in 4G(LTE) mobilna omrežja...
120,96 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 1200Mb stropna cAP ac Mikrotik

Šifra: 9108076
Zaloga: 10+
Mikrotik cAP ac je izredno majhna brezžična dostopna točka z dvema mrežnima priključkoma, preko enega se napaja, preko drugega pa lahko napaja druge naprave...
69,95 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik AC RB962UiGS- 5HacT2HnT Mikrotik hAP ac

Šifra: 9116055
Zaloga: 10+
Mikrotik brezžični usmerjevalnik AC RB962UiGS-5HacT2HnT za soho uporabo, 1x USB tip A ženski s podporo za 3G/4G modem ali dodaten pomnilnik, senzor voltaže in temperature, konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem...
132,91 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik 300Mb Mikrotik RB951Ui-2HnD z notranjima antenama

Šifra: 9116034
Zaloga: 10+
Brezžični usmerjevalnik RB951Ui-2HnD za SOHO uporabo, konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, možnost montaže na zid...
60,83 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka Zunanja wAP ac bela Mikrotik

Šifra: 9108035
Zaloga: 10+
Mikrotik wAP ac je mala brezžična dostopna točka za zunanjo ali notranjo uporabo. Opremljena je z gigabitnim mrežnim priključkom in polno podporo za 802.11ac. Deluje na 2,4GHz in 5GHz...
90,56 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik AC RB952Ui-5ac2n hAP ac lite Mikrotik

Šifra: 9116053
Zaloga: 10+
Mikrotik hap ac lite brezžični usmerjevalnik RB952Ui-5ac2n za SOHO uporabo, 1x USB tip A ženski s podporo za 3G/4G modem ali dodaten pomnilnik, pasivni PoE vhod in izhod, konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem...
51,01 € z DDV

Stikalo Giga 48cm 24xRJ45 24x PoE 4x SFP + CRS328-24P-4S+RM Mikrotik

Šifra: 9104092
Zaloga: 4
Mikrotik Cloud Router Switch stikalo CRS328-24P-4S+RM je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom. Usmerjevalnik ponuja samodejno zaznavanje izhodnega napajanja na priključkih (802.3.af/at PoE/PoE+ in pasivni PoE)...
411,99 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka Zunanja wAP 2,4GHz črna Mikrotik

Šifra: 9108034
Zaloga: 10+
Mikrotik wAP je mala brezžična dostopna točka za zunanjo ali notranjo uporabo, črne barve...
45,04 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka Zunanja wAP 2,4GHz bela Mikrotik

Šifra: 9108031
Zaloga: 10+
Mikrotik wAP je mala brezžična dostopna točka za zunanjo ali notranjo uporabo, bele barve...
45,47 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik AC RBD52G-5HacD2 HnD-TC hAP ac2 Mikrotik

Šifra: 9116067
Zaloga: 10+
Mikrotik hAP ac2 - Tower Case izvedba, brezžični AC usmerjevalnik RBD52G-5HacD2 HnD-TC za SOHO uporabo. Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
70,88 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 300Mb stropna cAP lite Mikrotik

Šifra: 9108059
Zaloga: 10+
Mikrotik cAP lite je izredno majhna WiFi brezžična dostopna točka z enim mrežnim priključkom, preko katerega se tudi napaja. Točko lahko enostavno dodate v vaš CAPsMAN sistem upravljanja ali pa jo uporabite kot samostojni AP s celotnim RouterOS sistemom...
29,06 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 300Mb stropna cAP 2nD Mikrotik

Šifra: 9108051
Zaloga: 10+
Mikrotik 2.4 GHz brezžična dostopna točka cAP namenjena stropni montaži. S svojim nevpadljivim izgledom je primerna za bolnišnice, hotele, letališča, trgovske centre in podobno...
51,12 € z DDV

Usmerjevalnik 7xRJ45 10/100/1000 48cm CCR1009-7G-1C-1S+ Mikrotik

Šifra: 9106025
Zaloga: 1
Mikrotik Cloud Core Router je profesionalni 9-jedrni usmerjevalnik v pasivno hlajenem ohišju, ki omogoča neslišno delovanje. Redundančno napajanje je omogočeno s kombinacijo PoE vhoda in priloženih napajalnih kablov...
502,51 € z DDV

Stikalo Giga 24x RJ45 1x SFP CRS125-24G-1S-2HnD-IN Mikrotik

Šifra: 9104074
Zaloga: 4
Mikrotik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom. Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje. Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem...
221,84 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik 300Mb Mikrotik RB941-2nD-TC hAP lite z not. antenama

Šifra: 9116046
Zaloga: 10+
Mikrotik brezžični usmerjevalnik RB941-2nD-TC hAP za SOHO uporabo.Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
23,33 € z DDV

Stikalo Giga 05x RJ45 1x SFP Mikrotik RB260GSP

Šifra: 9104064
Zaloga: 10+
Mikrotik RB260GSP je gigabitno stikalo s 5 gigabitnimi porti in SFP kletko. Primerno je za uporabo kot optično stikalo v okoljih, kjer zaradi zunanjih vplivov (visokoenergetske naprave, električne inštalacije, ipd.) povezava preko bakrenih vodnikov ni mogoča oz. stabilna...
56,61 € z DDV

Antena omni mANT LTE 5o Mikrotik

Šifra: 9109088
Zaloga: 10+
Mikrotik zunanja omni mANT antena, zasnovana za LTE frekvence...
18,89 € z DDV

Brezžična antena 2,4Ghz Dipol 5dbi Zunanja Mikrotik

Šifra: 9109084
Zaloga: 10+
Mikrotik zunanja brezžična dipole antena z ojačanjem 5dBi in RPSMA priključkom. Antena je vodoodporna, zato je primerna tudi za zunanjo montažo...
6,04 € z DDV

Brezžična antena -kabel pigtail U.FL ž/SMA ž Mikrotik

Šifra: 9109090
Zaloga: 10+
Mikrotik pigtail kabel za povezavo vaše LTE kartice na zunanjo brezzžično anteno pri uporabi z BaseBox ali wAP R...
10,37 € z DDV

Brezžična antena -kabel sma m/sma m 1m Mikrotik

Šifra: 9109089
Zaloga: 8
Mikrotik antenski kabel 2x SMA M za povezavo antene na napravo...
10,37 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 733Mb zidna wsAP ac lite Mikrotik

Šifra: 9108080
Zaloga: 8
Mikrotik brezžična dostopna točka wsAP ac lite je primerna za uporabo v javnih omrežjih kot so hoteli, nakupovalna središča, bolnišnice, letališča, itd., ima nevsiljivo ohišje, ki je primerno za vgradnjo v standardno električno stensko dozo...
50,45 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka (bridge) Wireless Wire wAP Mikrotik KIT set/2kos

Šifra: 9108077
Zaloga: 1
Mikrotik Wireless Wire wAP je brezžična dostopna točka, ki v pasu 60GHz ponuja hitrost prenosa in kvaliteto na nivoju optičnih povezav. S tem kompletom točk, se lahko znebite povezave med stavbami preko kabla...
209,71 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka (bridge) Zunanj Wireless Wire Dish LHG Mikrotik KIT

Šifra: 9108081
Zaloga: 2
Mikrotik Wireless Wire Dish LHG je brezžična dostopna točka, ki v pasu 60GHz ponuja hitrost prenosa in kvaliteto na nivoju optičnih povezav. S tem kompletom točk, se lahko znebite povezave med stavbami preko kabla...
310,11 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka (bridge) Zunanj Wireless Wire SXTsq Lite60 Mikrotik

Šifra: 9108087
Zaloga: 10+
Mikrotik SXTsq Lite60 je brezžična zunanja dostopna točka, ki deluje v nezasedenem pasu. Možnost vzpostavitve povezav do 200m...
68,81 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka (bridge) Zunanja LHG 5 Mikrotik

Šifra: 9108037
Zaloga: 2
Mikrotik brezžična dostopna točka LHG 5 je kompaktna in lahka dostopna točka za P2P povezave na daljše razdalje. Antena z ojačanjem 24,5dBi deluje na 5GHz z dvojno polarizacijo...
59,07 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka (bridge) Zunanja SXTsq 5 ac 5GHz 16dBi Mikrotik

Šifra: 9108074
Zaloga: 10+
Brezžična SXTsq zunanja mostovna dostopna točka. Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem...
55,51 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka (bridge) Zunanja SXTsq Lite2 2,4GHz Mikrotik

Šifra: 9108084
Zaloga: 8
Mikrotik brezžična zunanja mostovna dostopna točka SXTsq Lite2 2,4GHz...
38,71 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka (bridge) Zunanja SXTsq Lite5 5GHz 16dBi Mikrotik

Šifra: 9108063
Zaloga: 10+
Mikrotik brezžična zunanja mostovna dostopna točka SXTsq Lite5, ki deluje na 5GHz. Podpira 802.11a/n, Nv2 in Nstreme način...
46,34 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka mAP lite Mikrotik

Šifra: 9108039
Zaloga: 10+
Mikrotik mAP lite je najmanjša brezžična dostopna točka. Uporablja poseben ethernet priključek, da je lahko le nekoliko večji od škatlice vžigalic...
26,40 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka Zunanja Metal 52 ac 6/8dBi Mikrotik

Šifra: 9108045
Zaloga: 3
Mikrotik Metal 52ac je zunanja brezžična dostopna točka z gigabitnim mrežnim priključkom v kovinskem ohišju, ki omogoča učinkovito hlajenje...
120,60 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka Zunanja OmniTik 5 ac Mikrotik

Šifra: 9108052
Zaloga: 1
Mikrotik OmniTik 5 ac je zunanja brezžična dostopna točka z dvema omni antenama. Odlična v kombinaciji z drugimi 5GHz točkami...
107,15 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik 300Mb Mikrotik RB931-2nD hAP mini

Šifra: 9116065
Zaloga: 10+
Mikrotik hAP mini - brezžični usmerjevalnik, ki deluje na 2.4GHz. Ima tri mrežne priključke od katerih je en namenjen povezavi v splet – vendar, ker uporablja RouterOS sistem z vključenimi vsemi funkcijami, ga lahko povsem prilagodite vašim željam...
20,46 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik 300Mb Mikrotik RBmAP2nD

Šifra: 9116061
Zaloga: 7
Mikrotik RBmAP2nD je majhen brezžični usmerjevalnik z vsemi funkcijami RouterOS. Je zelo mobilen, saj sprejema napajanje preko več vhodov – mikro USB, pasivni ali aktivni PoE in preko priloženega napajalnika z jack vmesnikom. Na drugem mrežnem priključku pa podpira pasivni PoE izhod za napajanje druge naprave, npr SXT dostopne točke...
46,27 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik 2033Mb Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Šifra: 9116079
Zaloga: 10+
Profesionalni brezžični usmerjevalnik Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN, ki ga poganja Annapurna Alpine AL21400 CPU s štirimi Cortex A15 jedri, vsako s hitrostjo 1.4GHz...
245,83 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik AC RB952Ui-5ac2n D-TC hAP ac lite Mikrotik

Šifra: 9116063
Zaloga: 10+
Mikrotik hAP AC lite - Tower Case izvedba usmerjevalnik RB952Ui-5ac2n za SOHO uporabo. Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
51,68 € z DDV

Elektro LAN Mikrotik 300Mb PWR-LINE AP PL7411-2nD sprejem.+brezž. dostopna toč.

Šifra: 9122009
Zaloga: 10+
Mikrotik PWR-Line APPL7411-2nD je majhna brezžična dostopna točka, ki je namenjena uporabi na mestih, kjer je prenos internetne povezave preko mrežnih kablov nemogoč. Za vzpostavitev mreže po celotnem električnem omrežju...
43,82 € z DDV

Kabel SFP+ 1m Mikrotik

Šifra: 7948010
Zaloga: 10+
Mikrotik kabel SFP+ je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 1m...
30,79 € z DDV

Kabel SFP+ 3m Mikrotik

Šifra: 7948016
Zaloga: 10
Mikrotik kabel SFP+ je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 3m...
41,57 € z DDV

Modul za upravljanje Mikrotik naprav Woobm USB Wi-Fi

Šifra: 8711027
Zaloga: 10+
Mikrotik Woobm USB Wi-Fi modul je koristen za vse skrbnike omrežij. Preprosto ga priključite v katerikoli USB vhod RouterBOARD naprave in si omogočite takojšnji brezžični dostop do konzole te naprave...
13,97 € z DDV

Mrežna kartica mini PCI Express LTE modem R11e-LTE Mikrotik

Šifra: 9121013
Zaloga: 10+
Mikrotik R11e-LTE je miniPCIe kartica, ki podpira 2G, 3G in 4G (LTE) mobilna omrežja...
76,05 € z DDV

Napajalnik univerzalni 800mA 24V Mikrotik

Šifra: 2180002
Zaloga: 10+
Mikrotik 24V napajalnik z močjo 0,8A, namenjen napajanju različnih dostopnih točk, usmerjevalnikov in stikal znamke Mikrotik...
10,13 € z DDV

Napajalnik univerzalni 1460mA 48V Mikrotik

Šifra: 2180004
Zaloga: 10+
Mikrotik 48V napajalnik z močjo 1460mA, namenjen napajanju različnih dostopnih točk, usmerjevalnikov in stikal znamke Mikrotik...
23,12 € z DDV

Nosilec za anteno quickMOUNT pro LHG Mikrotik

Šifra: 9109078
Zaloga: 7
Mikrotik quickMOUNT pro LHG je napredni nosilec za montažo Mikrotik LHG 5 anten na steno ali drog do premera 65mm. Omogoča zasuk antene do 140° v horizontalni in vertikalni smeri. Za natančen pomik ima gravirano merilno skalo...
15,25 € z DDV

Nosilec za anteno quickMOUNT pro Mikrotik

Šifra: 9109079
Zaloga: 10+
Mikrotik quickMOUNT pro je napredni nosilec za montažo na steno ali drog do premera 65mm. Omogoča zasuk antene do 140° v horizontalni in vertikalni smeri. Za natančen pomik ima gravirano merilno skalo...
15,25 € z DDV

Nosilec za stensko montažo WMK4011 za usmerjevalnik RB4011 Mikrotik

Šifra: 7715009
Zaloga: 9
Nosilec WMK4011 za stensko montažo RB4011 usmerjevalnikov je narejen za zaščito usmerjevalnika in njegovih priključkov pred nedovoljenimi posegi ...
17,53 € z DDV

PoE - napajanje preko UTP pretvornik GIGA aktivni v pasivni RBGPOE Mikrotik

Šifra: 8015020
Zaloga: 10+
Omogoča uporabo različnih 48V PoE izvorov za napajanje Mikrotik naprav. Za priključitev naprav do 24W (1A pri 24V). Pretvornik se pasivno ohlaja preko robustnega kovinskega ohišja, katerega je možno pritrditi tudi na steno...
27,02 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Šifra: 7948015
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, multimode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost S+85DLC03D...
58,50 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

Šifra: 7948014
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, singlemode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost S+31DLC10D...
145,74 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Šifra: 7948001
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
17,60 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
23,63 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set/2)

Šifra: 7948009
Zaloga: 4
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit, singlemode S-3553LC20D, prenos do 1.25 Gbps, rnostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
70,63 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen RBFTC11 Mikrotik

Šifra: 7948011
Zaloga: 10+
Mikrotik RBFTC11 pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP, podpira 1.25G, podpira aktivni PoE ali pasivni PoE...
39,87 € z DDV

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga Mikrotik S+RJ10

Šifra: 7948018
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga, prenos do 10 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
66,01 € z DDV

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01

Šifra: 7948021
Zaloga: 10
Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit S-RJ01, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
29,04 € z DDV

Stikalo Giga 01xRJ45 4xSFP+ CRS305-1G-4S+IN Mikrotik

Šifra: 9104103
Zaloga: 10+
Mikrotik CRS305 je kompaktno in zmogljivo Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom, ki ima 4 SFP+ kletke. Za upravljanje z stikalom je na voljo gigabit RJ45 priključek, dva DC napajalna priključka pa poskrbita za redundančno napajanje...
149,10 € z DDV

Stikalo Giga 01xRJ45 6xSFP CRS106-1C-5S Mikrotik

Šifra: 9104063
Zaloga: 1
Mikrotik Cloud Router Switch stikalo CRS106-1C-5S je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom. Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem...
64,26 € z DDV

Stikalo Giga 04xRJ45 20xSFP 4xSFP+ CRS328-4C-20S-4S+RM Mikrotik

Šifra: 9104093
Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
Cloud Router Switch stikalo CRS328-4C-20S-4S+RM je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro. Stikalo ima 28 neodvisnih priključkov s combo skupino štirih RJ45 priključkov in štirih SFP kletk, kar omogoča izbiro kateri štirje priključki delujejo v primeru, da imajo vsi combo priključki priključen kabel. Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje...
371,43 € z DDV

Stikalo Giga 05 xRJ45 1x SFP Mikrotik RB260GS

Šifra: 9104043
Zaloga: 10+
Mikrotik RB260GS je gigabitno stikalo s 5 gigabitnimi porti in SFP kletko. Primerno je za uporabo kot optično stikalo v okoljih, kjer zaradi zunanjih vplivov (visokoenergetske naprave, električne inštalacije, ipd.) povezava preko bakrenih vodnikov ni mogoča oz. stabilna...
43,80 € z DDV

Stikalo Giga 08x RJ45 1x SFP CRS109-8G-1S-2HnD-IN Mikrotik

Šifra: 9116057
Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
Mikrotik Cloud Router stikalo CRS109-8G-1S-2HnD-IN je profesionalno stikalo kombinirano z usmerjevalnikom. Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje. Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem...
162,22 € z DDV

Stikalo Giga 08x RJ45 4x SFP CRS112-8G-4S-IN Mikrotik

Šifra: 9104062
Zaloga: 3
Mikrotik Cloud Router stikalo CRS112-8G-4S-IN je profesionalno stikalo kombinirano z usmerjevalnikom. Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje. Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem...
141,36 € z DDV
Filtri
Sort
display