Išči

Miška WHITE SHARK optična GM-9009 MORHOLT črna

WHITE SHARK optična igralna miška GM-9009 MORHOLT, RGB barvna LED osvetlitev, gumiran oprijem, črne barve...
Blagovna znamka: White Shark
Na voljo: Zaloga: 9
Šifra: 6002027
Šifra dobavitelja: MORHOLT
EAN koda: 736373268470
22,84 € z DDV
decrease increase

White Shark USB optična igralna miška MORHOLT - 7 gumbov / 7200 dpi
Ergonomsko oblikovana, odlična za igranje iger ali delo z visoko natančnostjo
Miška ima nastavljivo LED osvetlitev v 16 mio. barvah in gumirano prevleko, ki poskrbi za dober in udoben oprijem miške.

Tehnične specifikacije
Senzor: optični, Instant 825F, 7200 dpi
Ločljivost: nastavljiva z gumbom 1200 / 1600 / 2400 / 3200 / 4800 / 7200 dpi
Gumbi: 7D - 7 gumbov
LED osvetlitev: nastavljiva, RGB 16 mio. barv
Z uporabo programske opreme so nastavljivi gumbi in osvetlitev
Pospešek: 22.5G
Priklop in napajanje: USB 2.0
Kabel: Pletena bombažna zaščita, dolžina 1.8 m
Življenska doba več kot 10.000.000 klikov, HUANO stikala
Barva: črna

Paket vsebuje:
1x Miška, 1x Navodila

White Shark USB optična igralna miška MORHOLT - 7 gumbov / 7200 dpi
Ergonomsko oblikovana, odlična za igranje iger ali delo z visoko natančnostjo
Miška ima nastavljivo LED osvetlitev v 16 mio. barvah in gumirano prevleko, ki poskrbi za dober in udoben oprijem miške.

Tehnične specifikacije
Senzor: optični, Instant 825F, 7200 dpi
Ločljivost: nastavljiva z gumbom 1200 / 1600 / 2400 / 3200 / 4800 / 7200 dpi
Gumbi: 7D - 7 gumbov
LED osvetlitev: nastavljiva, RGB 16 mio. barv
Z uporabo programske opreme so nastavljivi gumbi in osvetlitev
Pospešek: 22.5G
Priklop in napajanje: USB 2.0
Kabel: Pletena bombažna zaščita, dolžina 1.8 m
Življenska doba več kot 10.000.000 klikov, HUANO stikala
Barva: črna

Paket vsebuje:
1x Miška, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.1350
Teža bruto v kg: 0.2230
Dimenzije: 128 x 75,5 x 40,5 mm
Pakiranje v kartonu: 40
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

I člen spojnik RJ45 UTP CAT5e plastik Digitus

Šifra: 9060004
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 spojni I člen UTP CAT.5e, za spajanje dveh RJ45 kablov, plastično ohišje...
0,74 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 3m Digitus

Šifra: 7909039
Zaloga: 10
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,13 € z DDV

Zaščitna plastika za RJ45 siva Digitus (pak/10)

Šifra: 9081017
Zaloga: 10+
Digitus mehka zaščitna RJ45 plastika, primerena za FTP in UTP konektorje, za okrogli kabel...
1,65 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 2m Digitus

Šifra: 7950009
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 2m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,59 € z DDV

Spletna kamera WHITE SHARK 1080P Full HD USB GWC-003 CYCLOP

Šifra: 7630016
Zaloga: 10+
WHITE SHARK 1080P Full HD USB GWC-003 CYCLOP je kakovostna spletna kamera, ki vas bo navdušila s Full HD kakovostjo snemanja posnetkov. Primerna za domačo uporabo kot tudi za delo v pisarni.
22,22 € z DDV

Podloga za miško tekstil WHITE SHARK GMP-2101 BLACK-KNIGHT črna

Šifra: 5570032
Zaloga: 10+
WHITE SHARK podloga GMP-2101 BLACK-KNIGHT za miško, črne barve, vel. 40 x 30 cm...
9,35 € z DDV
Filtri
Sort
display