Išči

Modul CAT.6+ UTP Leviton

Leviton modul CAT.6+ UTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, neoklopljen...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 6011000
Šifra dobavitelja: C6CJAKU012
EAN koda: 5050268227294
3,05 € z DDV
decrease increase

Leviton osnovni element UTP, standardni vmesnik RJ45
Kategorija 6+, neoklopljen, nizke izgube
110 sistem pritrjevanje kabla
Kontakti iz brona in pozlačenega niklja
Standard EIA/TIA 568-A/B, testiran prenos do 1 Gb/s

Leviton osnovni element UTP, standardni vmesnik RJ45
Kategorija 6+, neoklopljen, nizke izgube
110 sistem pritrjevanje kabla
Kontakti iz brona in pozlačenega niklja
Standard EIA/TIA 568-A/B, testiran prenos do 1 Gb/s

Teža neto v kg: 0.0200
Teža bruto v kg: 0.2800
Pakiranje v kartonu: 500
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Modul Cat.5e UTP 110 568b črn Digitus

Šifra: 9019012
Zaloga: 10+
Digitus modul Cat.5e UTP, črne barve...
1,46 € z DDV

Modul CAT.6+ FTP Leviton

Šifra: 6010000
Zaloga: 10+
Leviton modul CAT.6+ FTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, metalna barva...
3,96 € z DDV

Modul 25x50 protiprašni UTP/FTP Leviton

Šifra: 5060000
Zaloga: 10+
Leviton protiprašna vratca za vgradnjo v računalniške vtičnice, za osnovni element RJ45 UTP ali FTP, dimenzije 25x50...
1,60 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 3m Digitus

Šifra: 7950010
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 3m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,96 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 1m Digitus

Šifra: 7950008
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 1m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,44 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m -siv Digitus

Šifra: 9025182
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,24 € z DDV
Filtri
Sort
display