Išči

Modul Cat.6A 10G UTP Leviton

Leviton modul Cat.6A 10G UTP, standardni vmesnik RJ45, črne barve...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 9918002
Šifra dobavitelja: AC6JAKU0K2
EAN koda: 5050268212726
3,72 € z DDV
decrease increase

Leviton osnovni element UTP črne barve, neoklopljen
Standardni vmesnik RJ45, 110 sistem pritrjevanje kabla
Standard EIA/TIA, IEC 60603-7, kategorija Augmented cat. 6 UTP,
Barvno označena priključna mesta za lažji priklop kabla

Leviton osnovni element UTP črne barve, neoklopljen
Standardni vmesnik RJ45, 110 sistem pritrjevanje kabla
Standard EIA/TIA, IEC 60603-7, kategorija Augmented cat. 6 UTP,
Barvno označena priključna mesta za lažji priklop kabla

Teža neto v kg: 0.0200
Teža bruto v kg: 0.2800
Pakiranje v kartonu: 12
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 12x50 Multimode UNI OM3 Leviton

Šifra: 7901015
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.10 mm, črne barve...
2,42 € z DDV

UTP CAT.5e patch 2m -siv Digitus

Šifra: 9025195
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,82 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 3m Digitus

Šifra: 7950003
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 3m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
9,37 € z DDV

Organizator ka. 48cm 1U kovinski Leviton

Šifra: 5021000
Zaloga: 10+
Leviton visokokakovosten kovinski organizator kablov 1U, za montažo v komunikacijsko omaro...
15,13 € z DDV

Modul 45x45 protiprašni UTP/FTP dvojni Leviton

Šifra: 5059000
Zaloga: 10+
Leviton protiprašna vratca za vgradnjo v računalniške vtičnice, za dva osnovna elementa RJ45 UTP ali FTP, dimenzije 45x45...
1,71 € z DDV

Modul - montažni okvir z rozeto za 45x45 module Leviton

Šifra: 5061000
Zaloga: 10+
Leviton montažni okvir za vgradnjo protiprašnih modulov, za 2X RJ45 protiprašni modul in 1xRJ45 protiprašni modul...
2,99 € z DDV
Filtri
Sort
display