Išči

Nadzorna kamera HiLook THC-B120-MS, 2MP, zunanja

Zunanja analogna kamera B1 serije za video nadzor Hilook - največjega proizvajalca video nadzornih sistemov. Ponaša se z 2MP ter vidnim kotom H106.4°, V57.9°, D124.6° . Kamera ponuja nočno snemanje z IR dosegom do 30m in ima 12V napajanje. Kamera omogoča dvosmerno komunikacijo preko vgrajenega mikrofona in avdio izhoda ter snemanje na snemalnik z TVI/AHD/CVI/CVBS podprtimi video signali...
Blagovna znamka: HiLook
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 8001133
Šifra dobavitelja: THC-B120-MS(2.8mm)*
EAN koda: 6941264013174
25,99 € z DDV
decrease increase

Nadzorna analogna kamera B1 serije se ponaša z ločljivostjo 2MP in podpira analogne video standarde TVI, AHD, CVI in CVBS, med katerimi je možno preklopiti.

Kamera

Senzor: 2 MP CMOS senzor
Min. osvetlitev: barvno 0.1Lux pri F1.2, čb: 0Lux z vključenimi IR
Čas zaklopa: 1/50000s-1/25(1/30)s
Goriščna razdalja: 2,8mm
Vidni kot: H106.4°, V57.9°, D124.6°
Pritrditev objektiva: M12
IR doseg: do 30m

Video
Najvišja ločljivost: 1920×1080
Število sličic: 1080p@25fps
Podprti video signali: TVI/AHD/CVI/CVBS (možnost preklopa)
Avdio: vgrajen mikrofon
Komunikacija: 1x analogni HD izhod z zvokom

Splošno
Območje delovanja: temperatura -40°C~60°C, vlaga: 0~90%(brez kondenza)
Napajanje: 12 VDC (Napajalnik ni priložen!)
Poraba: 3.7W MAX
Odpornost na zunanje vplive: do IP66
Dimenzije: 158.6mm×61mm×58mm
Teža: 292g

Paket vsebuje
1x Analogna Kamera, 1x Pribor za montažo, 1x Navodila

Nadzorna analogna kamera B1 serije se ponaša z ločljivostjo 2MP in podpira analogne video standarde TVI, AHD, CVI in CVBS, med katerimi je možno preklopiti.

Kamera

Senzor: 2 MP CMOS senzor
Min. osvetlitev: barvno 0.1Lux pri F1.2, čb: 0Lux z vključenimi IR
Čas zaklopa: 1/50000s-1/25(1/30)s
Goriščna razdalja: 2,8mm
Vidni kot: H106.4°, V57.9°, D124.6°
Pritrditev objektiva: M12
IR doseg: do 30m

Video
Najvišja ločljivost: 1920×1080
Število sličic: 1080p@25fps
Podprti video signali: TVI/AHD/CVI/CVBS (možnost preklopa)
Avdio: vgrajen mikrofon
Komunikacija: 1x analogni HD izhod z zvokom

Splošno
Območje delovanja: temperatura -40°C~60°C, vlaga: 0~90%(brez kondenza)
Napajanje: 12 VDC (Napajalnik ni priložen!)
Poraba: 3.7W MAX
Odpornost na zunanje vplive: do IP66
Dimenzije: 158.6mm×61mm×58mm
Teža: 292g

Paket vsebuje
1x Analogna Kamera, 1x Pribor za montažo, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.2390
Teža bruto v kg: 0.3390
Pakiranje v kartonu: 45
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine

Šifra: 7930008
Zaloga: 10+
KELine optični LC-LC duplex OM3 multimode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,18 € z DDV

Video pretvornik UTP-1x BNC,napajanje (set/2kom) DO

Šifra: 8003039
Zaloga: 0
Dobava: 14-21 dni
Komplet je namenjen prenosu videa (z uporabo balunov) in napajanja iz enega vira preko kabla twisted-pair, ponavadi UTP CAT5e...
8,17 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m siv KELine

Šifra: 9030133
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
3,43 € z DDV

Baterija gumb litijeva CR2032 3V GP

Šifra: 2800300
Zaloga: 10+
Litijeve gumb GP baterije vam zagotavljajo dolgo delovanje, običajna kapaciteta 210 mAh, napetost 3,0 V ...
1,56 € z DDV

Optični panel DIN Rail 8xLC/DX Digitus

Šifra: 7940016
Zaloga: 10+
Digitus optični panel za montažo na DIN letev, kovinsko ohišje...
16,34 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Šifra: 7948001
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
20,76 € z DDV
Filtri
Sort
display