Išči

Napajalnik mobilni Baseus Power Bank 10.000, 20W bel

Baseus Power Bank Bipow polnilec bele barve z visoko kapaciteto vgrajene lithium-polymer baterije. Baterija kapacitete 10.000mAh poskrbi za večkratno polnjenje mobilnih telefonov ali pa tablice. Izhodna moč 20W in pa podpora standardov kot je QC 3.0 (Quick Charge) pa poskrbi za hitrejše polnjenje naprav, ki ta standarda podpirajo...
Blagovna znamka: Baseus
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
Šifra: 2140041
Šifra dobavitelja: PPDML-L02
EAN koda: 6953156206526
31,46 € z DDV
decrease increase

Baseus Power Bank Bipow polnilec z visoko kapaciteto vgrajene lithium-polymer baterije. Baterija kapacitete 10.000mAh poskrbi za večkratno polnjenje mobilnih telefonov ali pa tablice. Izhodna moč 20W in pa podpora standardov kot je QC 3.0 (Quick Charge) pa poskrbi za hitrejše polnjenje naprav, ki ta standarda podpirajo.

Tehnične lastnosti:
• Možnost napajanja preko USB mikro-B ali USB tip-C priključka
• USB tip-C priključek lahko deluje kot vhodni ali izhodni priključek
• LED zaslon kapacitete baterije
• Gumb za aktivacijo LED indikatorja za preverjanje statusa napolnjenosti baterije
• Vhodna moč:
USB mikro-B: 5V/2A, 9V/2A
USB tip-C: 5V/2A, 9V/2A
• Izhodna moč:
USB1/USB2 tip-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
USB tip-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A
USB tip-A + USB tip-C: 5V/3A
• Kapaciteta baterije: 10.000mAh / 3.7V 37Wh
• Izkoristek energije: ≥75%
• Podpora QC 3.0 (Quick Charge)
• Zaščita pred preobremenitvijo
• Prenapetostna zaščita
• Zaščita pred pregrevanjem
• Zaščita pred kratkim stikom
• Barva: bela

Paket vsebuje:
1x Power Bank polnilec, 1x USB kabel (A-B mikro), 1x Navodila

Baseus Power Bank Bipow polnilec z visoko kapaciteto vgrajene lithium-polymer baterije. Baterija kapacitete 10.000mAh poskrbi za večkratno polnjenje mobilnih telefonov ali pa tablice. Izhodna moč 20W in pa podpora standardov kot je QC 3.0 (Quick Charge) pa poskrbi za hitrejše polnjenje naprav, ki ta standarda podpirajo.

Tehnične lastnosti:
• Možnost napajanja preko USB mikro-B ali USB tip-C priključka
• USB tip-C priključek lahko deluje kot vhodni ali izhodni priključek
• LED zaslon kapacitete baterije
• Gumb za aktivacijo LED indikatorja za preverjanje statusa napolnjenosti baterije
• Vhodna moč:
USB mikro-B: 5V/2A, 9V/2A
USB tip-C: 5V/2A, 9V/2A
• Izhodna moč:
USB1/USB2 tip-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
USB tip-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A
USB tip-A + USB tip-C: 5V/3A
• Kapaciteta baterije: 10.000mAh / 3.7V 37Wh
• Izkoristek energije: ≥75%
• Podpora QC 3.0 (Quick Charge)
• Zaščita pred preobremenitvijo
• Prenapetostna zaščita
• Zaščita pred pregrevanjem
• Zaščita pred kratkim stikom
• Barva: bela

Paket vsebuje:
1x Power Bank polnilec, 1x USB kabel (A-B mikro), 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.2360
Teža bruto v kg: 0.2750
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 1m bel Digitus

Šifra: 9030112
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,82 € z DDV

Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

Šifra: 2320600
Zaloga: 10+
Leviton optični ST-ST adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
1,02 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,14 € z DDV

I člen spojnik RJ45 UTP CAT5e plastik Digitus

Šifra: 9060004
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 spojni I člen UTP CAT.5e, za spajanje dveh RJ45 kablov, plastično ohišje...
0,73 € z DDV

RJ45 konektor CAT.6A FTP sestavljiv Delock

Šifra: 9081004
Zaloga: 10+
Delock RJ45 konektor sestavljiv, kategorija Cat.6A FTP, za trdožilne ali mehkožilne kable do 0.644 mm...
10,70 € z DDV

Modul Cat.6A/EA FTP toolless KELine

Šifra: 9090032
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.6A/EA FTP, standardni vmesnik RJ45, za hitrosti do 10Gb, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža...
4,03 € z DDV
Filtri
Sort
display