Išči

Mrežna oprema

View as Grid List
Uredi po
Prikaz na stran

Kabinet zidni 12U 635 600x600 ZPAS

Šifra: 9435031
Zaloga: 10+
ZPAS komunikacijska omara za zidno montažo, Model SJ, kabinet ima jeklene stranice in vrata iz varnostnega stekla s ključavnico, dimenzije znašajo 12U 600x600 mm...
152,50 € z DDV

Brezžična antena 5GHz 13dbi sektorska asimetrična 90° PrismAP Horn-5-90 UBIQ

Šifra: 9109091
Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
Fleksibilna sektorizacija in različna izbira kota antene sta dve lastnosti nove generacije airMax ac izolacijskih anten Prism AP...
89,23 € z DDV

Kabinet zidni 18U 871 600x400 ZPAS

Šifra: 9435030
Zaloga: 1
ZPAS komunikacijska omara samostoječa, elegantna oblika, varnostno steklo na prednjih vratih, ključavnica, dimenzije znašajo 18U 600x400 mm...
162,26 € z DDV

SIMC-nadometno ohišje KIT 4x220V, 2xRJ45 cat.5e, belo + kabli

Šifra: 9304003
Zaloga: 2
Simon Connect nadometno ohišje sestavljeni komplet, v kompletu z 4x220V schuko vtičnice, 2xRJ45...
19,95 € z DDV

SIMC-potopni stebriček KIT 2x220V kuhinjski

Šifra: 9306004
Zaloga: 2
Simon Connect sistem K45 TELEBLOCK, potopni stebriček za vgradnjo v pohištvo, primerno za kuhinje...
48,68 € z DDV

Brezžična antena 5GHz 19dbi sektorska simetrična 30° PrismAP Horn-5-30 UBIQ

Šifra: 9109092
Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
Fleksibilna sektorizacija in različna izbira kota antene sta dve lastnosti nove generacije airMax ac izolacijskih anten PrismAP...
88,60 € z DDV

SIMC-talna doza zunanja IP66 1x220V modul + 1x RJ45 cat5 UTP

Šifra: 9313002
Zaloga: 10+
Simon Connect vodoodporna talna doza za notranjo in zunanjo uporabo IP66, vgrajen modul 1x220V in dodatno 1xRJ45 osnovni element...
91,44 € z DDV

BAC-Coni vgradno ohišje miza-kratek za 217mm razdelilce Bachmann srebrn

Šifra: 9317001
Zaloga: 10+
Bachmann visoko kvalitetno vgradno ohišje za montažo v mizo, idealna rešitev za pisarne in sejne sobe, primeren za CONI 217mm razdelilce, …
96,37 € z DDV

Brezžična antena -kabel rsma m/rsma ž 2m Digitus

Šifra: 9110006
Zaloga: 10+
Digitus antenski kabel za brezžične računalniške mrežne povezave 1x RSMA moški vmesnik, 1x RSMA ženski vmesnik, dolžine 2 m...
13,85 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 1350Mb stropna UAP-AC-LR UniFi UBIQUITI

Šifra: 9108055
Zaloga: 10+
Ubiquiti brezžična dostopna točka UAP-AC-LR je idealna za uporabo na daljših razdaljah, dual-band, 3x3 MIMO v 2,4GHz pasu (hitrost do 450Mbps) in 2x2 MIMO v 5GHz pasu (hitrost do 867Mbps). Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja...
125,93 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik 300Mb Mikrotik RB951G-2HnD z notranjima antenama Giga

Šifra: 9116032
Zaloga: 10+
Mikrotik brezžični usmerjevalnik RB951G-2HnD za SOHO uporabo, kateri deluje pri hitrosti 2.4GHz do 300 Mbit/s, vsebuje 5x RJ45 priključkov ter 1x USB tip-A priklop. Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
83,25 € z DDV

BROTHER trak PT TZE231 bel/črn 12mm

Šifra: 1301011
Zaloga: 10+
Kakovostni laminiran Brother trak, na voljo različni modeli in različne debeline traku…
17,45 € z DDV

Elektro LAN TENDA 200Mbps P200 mini KIT (set - 2 kosa)

Šifra: 8613006
Zaloga: 10+
Elektro LAN Tenda dva mini AV200 powerline mrežna adapterja, za vzpostavitev mreže po električnem omrežju, konfiguracija s preprostim pritiskom na gumb...
45,30 € z DDV

Hladilna enota zg/sp 60W 4x vent.Triton sive barve

Šifra: 1854900
Zaloga: 4
Triton hladilna enota za vgradnjo v v strop ali tla komunikacijske omare Triton, nastavljiv termostat, priložen pribor za montažo...
186,93 € z DDV

Izolirni trak 15mm/10m črn

Šifra: 1310004
Zaloga: 10+
Izolirni trak širine 15mm, dolžine 10m, črne barve...
0,99 € z DDV

Kabel CAT.6+ UTP 4x2 AWG23 HF Eca 305m Leviton

Šifra: 9023006
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski UTP CAT6 kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in brez oklepa ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
153,66 € z DDV

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901004
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,68 € z DDV

Kabinet 800x1000 42U 2055 TOTEN sestavljiv, G serija

Šifra: 9440061
Zaloga: 2
Toten visoko kvaliteten sestavljiv kabinet iz jekla, pakirano v več paketih, ključavnica in varnostno steklo na prednjih vratih, vrata in stranice so enostavno snemljive...
689,02 € z DDV

Kabinet zidni 9U 501 600X450 TOTEN

Šifra: 9402021
Zaloga: 4
Toten kabinet za zidno montažo, dimenzije 9U 600x450 mm, priloženi vijaki in matice za pritrditev opreme v kabinet. Ključavnica na prednjih vratih, ki se odpirajo za 180 stopinj, 2x hitro snemljivi stranici...
126,73 € z DDV

Matica, vijak, podložka (set/20kos) Triton

Šifra: 9417012
Zaloga: 10+
Toten set za pritjevanje opreme v komunikacijske omare z vijakom, podložko in matico iz jekla...
6,98 € z DDV

Modul HDMI Ž/Ž 20cm 250° Delock

Šifra: 9317048
Zaloga: 0
Dobava: 7 dni
Delock HDMI modul za podaljševanje HDMI kabla, primeren za Bachmann sisteme, modularne panele ter module brez protiprašnega sistema, dolžine 20cm...
11,65 € z DDV

Modul - montažni okvir z rozeto za 45x45 module Leviton

Šifra: 5061000
Zaloga: 10+
Leviton montažni okvir za vgradnjo protiprašnih modulov, za 2X RJ45 protiprašni modul in 1xRJ45 protiprašni modul...
2,99 € z DDV

Modul CAT.6+ UTP Leviton

Šifra: 6011000
Zaloga: 10+
Leviton modul CAT.6+ UTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, neoklopljen...
3,05 € z DDV

Mrežna kartica Giga 10/100/1000 PCI Express 2xRJ45 N-381 STLab

Šifra: 9121006
Zaloga: 10+
STLab 2x giga mrežna kartica PCI Express N-381 vmesnik X1...
68,93 € z DDV

Optična omarica nadometna dvokrilna Triton

Šifra: 7910001
Zaloga: 0
Dobava: 8 tednov
Triton optična omarica nadometna dvokrilna, zidna montaža...
118,88 € z DDV

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

Šifra: 7801026
Zaloga: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex multimode, plastično ohišje...
2,09 € z DDV

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton

Šifra: 7940006
Zaloga: 10+
Leviton 19" optični panel, prostor za 24 optičnih vmesnikov, material jeklo, črne barve...
46,97 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 3m Digitus

Šifra: 7950003
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 3m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
9,37 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM2 2m Digitus 12kos

Šifra: 7912008
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM LC OM2 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
32,72 € z DDV

Organizator ka. 48cm 1U kovinski Leviton

Šifra: 5021000
Zaloga: 10+
Leviton visokokakovosten kovinski organizator kablov 1U, za montažo v komunikacijsko omaro...
15,13 € z DDV

Orodje kit 3-delno + mrežni tester EFB

Šifra: 1385001
Zaloga: 10+
EFB, komplet osnovnega mrežnega orodja, mrežni tester...
21,28 € z DDV

Panel CAT.6+ UTP 24-P Leviton

Šifra: 6041000
Zaloga: 10+
Leviton UTP panel CAT6+ za montažo v komunikacijsko omaro, material jeklo, črna barva (RAL 9005)...
83,26 € z DDV

Filter by:

Clear All
Close
Filtri
Sort
display