Išči

Optični adapter Keystone SC Simplex Delock

Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov z SC Simplex priključkom...
Blagovna znamka: Delock
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Šifra: 7930011
Šifra dobavitelja: 86331
EAN koda: 4043619863310
2,67 € z DDV
decrease increase

Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov. Standardne dimenzije pa omogočajo enostavno montažo v modularne patch panele ali ohišja za osnovne elemente.

Tehnične lastnosti:
• Priključka:
1x SC Duplex ženski >
1x SC Duplex ženski
• Za multimode optične kable
• Protiprašna zaščita
• Za module dimenzij 19.2 x 14.9 mm
• Barva: bela
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 33.0 x 17.8 x 21.8 mm

Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov. Standardne dimenzije pa omogočajo enostavno montažo v modularne patch panele ali ohišja za osnovne elemente.

Tehnične lastnosti:
• Priključka:
1x SC Duplex ženski >
1x SC Duplex ženski
• Za multimode optične kable
• Protiprašna zaščita
• Za module dimenzij 19.2 x 14.9 mm
• Barva: bela
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 33.0 x 17.8 x 21.8 mm

Teža neto v kg: 0.0060
Teža bruto v kg: 0.0070
Pakiranje v kartonu: 200
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

I člen spojnik RJ45 FTP CAT5e za panel Digitus

Šifra: 9705004
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 spojni I člen FTP CAT.5, za spajanje dveh RJ45 kablov, možnost vgradnjo v modularni panel, oklopljen, kovinsko ohišje...
2,90 € z DDV

Modul Cat.5e UTP 110 568b črn Digitus

Šifra: 9019012
Zaloga: 10+
Digitus modul Cat.5e UTP, črne barve...
1,57 € z DDV

Modul Cat.5e UTP toolless KELine

Šifra: 9090026
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.5e UTP, standardni vmesnik RJ45, hitrosti do 1Gb, hitra in enostavna montaža, primeren za trdožilne kable...
1,89 € z DDV

Vtičnica 6xRJ45 nadometna Delock

Šifra: 9340019
Zaloga: 0
Dobava: 05.10.2022
Delock prazno nadometno ohišje se lahko uporabi kot razvodno omarico na steni. Standardne dimenzije pa omogočajo enostavno vgradnjo šestih keystone modulov...
5,16 € z DDV

UTP CAT.5e patch 15m siv Digitus

Šifra: 9025226
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
10,39 € z DDV

Optični patch SM SC/APC - SC/APC 10m EFB

Šifra: 7950043
Zaloga: 4
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 10m rumeno-zeleni za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
13,72 € z DDV
Filtri
Sort
display