Išči

Optični adapter Keystone SC Simplex Delock

Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov z SC Simplex priključkom...
Blagovna znamka: Delock
Na voljo: Zaloga: 5
Šifra: 7930011
Šifra dobavitelja: 86331
EAN koda: 4043619863310
1,88 € z DDV
decrease increase

Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov. Standardne dimenzije pa omogočajo enostavno montažo v modularne patch panele ali ohišja za osnovne elemente.

Tehnične lastnosti:
• Priključka:
1x SC Duplex ženski >
1x SC Duplex ženski
• Za multimode optične kable
• Protiprašna zaščita
• Za module dimenzij 19.2 x 14.9 mm
• Barva: bela
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 33.0 x 17.8 x 21.8 mm

Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov. Standardne dimenzije pa omogočajo enostavno montažo v modularne patch panele ali ohišja za osnovne elemente.

Tehnične lastnosti:
• Priključka:
1x SC Duplex ženski >
1x SC Duplex ženski
• Za multimode optične kable
• Protiprašna zaščita
• Za module dimenzij 19.2 x 14.9 mm
• Barva: bela
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 33.0 x 17.8 x 21.8 mm

Teža neto v kg: 0.0060
Teža bruto v kg: 0.0070
Pakiranje v kartonu: 200
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display