Išči

Optični adapter LC Quad OM2 Multimode KELine

KELine optični LC-LC adapter za panel, LC-LC Quad I člen...
Blagovna znamka: KELine
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
Šifra: 7930016
Šifra dobavitelja: KE-LCD-MM
2,95 € z DDV
decrease increase

KELine optični LC-LC adapter za panel
LC-LC Quad I člen
Tipična izguba: < 0.2 dB
Material: keramika (cirkonij), plastično ohišje
Primeren za Multimode OM2
Plastično ohišje z zaščitnimi kapicami
Temperaturno območje delovanja: od -40°C do +80°C
Število ciklov: 500

KELine optični LC-LC adapter za panel
LC-LC Quad I člen
Tipična izguba: < 0.2 dB
Material: keramika (cirkonij), plastično ohišje
Primeren za Multimode OM2
Plastično ohišje z zaščitnimi kapicami
Temperaturno območje delovanja: od -40°C do +80°C
Število ciklov: 500

Teža neto v kg: 0.0030
Teža bruto v kg: 0.0040
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display