Išči

Optični panel 48cm SC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

Digitus optični panel 48cm (19") za kabinete z pigtails OM3, material jeklo, sive barve...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 1
Šifra: 7940025
Šifra dobavitelja: DN-96321/3
EAN koda: 4016032278344
198,84 € z DDV
decrease increase

Optični panel 48cm (19") za kabinete z Pigtails OM3 Digitus
12x SC konektor duplex, 1U višina, globina 280 mm
Kompletno predpripravljen panel, vgrajeni pigtaili
Priloženi vijaki in kaseta, pokrov kasete in zaščita proti natezu
Obarvani pigtaili, Keramične kapice, Polymer ohišje adapterjev
Material jeklo 1.5mm, lakirano
Sive barve

Optični panel 48cm (19") za kabinete z Pigtails OM3 Digitus
12x SC konektor duplex, 1U višina, globina 280 mm
Kompletno predpripravljen panel, vgrajeni pigtaili
Priloženi vijaki in kaseta, pokrov kasete in zaščita proti natezu
Obarvani pigtaili, Keramične kapice, Polymer ohišje adapterjev
Material jeklo 1.5mm, lakirano
Sive barve

Teža neto v kg: 3.0000
Teža bruto v kg: 3.6600
Pakiranje v kartonu: 5
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM3 2m Leviton

Šifra: 7912005
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
4,66 € z DDV

Optični panel DIN Rail 4xSC/LC Delock

Šifra: 7940022
Zaloga: 3
Delock optični panel omogoča namestitev štirih SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec vertikalno ali horizontalno. Mogoča tudi motaža na steno...
11,71 € z DDV
Filtri
Sort
display