Išči

Optični panel 48cm SC 48x duplex adap. 2U, prazen, siv EFB

EFB 19" optični patch panel, prostor za 48 optičnih vmesnikov, prazen panel brez optičnih vmesnikov, siva barva...
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 4
Šifra: 7940017
Šifra dobavitelja: 53602.3
EAN koda: 4049759036379
63,65 € z DDV
57,28 € z DDV
decrease increase

EFB 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet
48x SC Duplex adapter/skoznik - Multimode
Minimalna potrebna globina 244mm
2U višine
Material: jeklo
Barva: RAL7035

EFB 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet
48x SC Duplex adapter/skoznik - Multimode
Minimalna potrebna globina 244mm
2U višine
Material: jeklo
Barva: RAL7035

Teža neto v kg: 0.5800
Teža bruto v kg: 0.6800
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display