Išči

Optični patch MM 50.0 SC-SC 1m Leviton

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 3
Šifra: 7904005
Šifra dobavitelja: HOPSC050010SC291
EAN koda: 5050268191496
15,31 € z DDV
decrease increase

Leviton optični povezovalni kabel, Dolžina 1 m
Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm, OM2
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Visoko kvaliteten, Oranžne barve

Leviton optični povezovalni kabel, Dolžina 1 m
Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm, OM2
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Visoko kvaliteten, Oranžne barve

Teža neto v kg: 0.0700
Teža bruto v kg: 0.0750

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 1,5m Leviton LSOH

Šifra: 5080000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
4,00 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m Leviton LSOH

Šifra: 5090000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
3,49 € z DDV

UTP CAT.5e patch 2m Leviton LSOH

Šifra: 5100000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
4,12 € z DDV

PoE - napajanje preko UTP 30W IEEE802.3at GIGA Tenda

Šifra: 8015014
Zaloga: 10+
Tenda napajanje preko UTP omrežja za PoE naprave do 30W, aktivni PoE adapter, idealna uporaba, kjer ni na voljo električnega napajanja, nadomešča napajalni kabel...
22,26 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/SC OM3 3m Digitus

Šifra: 7950007
Zaloga: 10
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 3m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,55 € z DDV

RJ45 adapter 2xRJ45Ž-1xRJ45M Digitus

Šifra: 9705003
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 mrežni adapter delilnik, pasivni razdelilec, ni primeren za analogno telefonijo, plastično ohišje...
4,53 € z DDV
Filtri
Sort
display