Išči

Optični patch MM 50.0 SC/SC 5m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 5m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Šifra: 7904022
Šifra dobavitelja: DK-2522-05
EAN koda: 4016032248422
9,94 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x SC vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 5 m, oranžne barve

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x SC vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 5 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.1111
Teža bruto v kg: 0.1167
Pakiranje v kartonu: 120
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display