Išči

Optični patch MM 50.0 ST-SC 2m Leviton

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 2306200
Šifra dobavitelja: HOPSC050020ST291
EAN koda: 5050268163295
10,55 € z DDV
decrease increase

Leviton optični povezovalni kabel
50.0/125 µm, Dvojni, multi-mode
2x SC vmesnik, 2x ST vmesnik
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Visoko kvaliteten, izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Dolžina 2 m, oranžne barve

Leviton optični povezovalni kabel
50.0/125 µm, Dvojni, multi-mode
2x SC vmesnik, 2x ST vmesnik
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Visoko kvaliteten, izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Dolžina 2 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.0360
Teža bruto v kg: 0.0360
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display