Išči

Optični patch MM 50.0 ST-SC 3m Leviton

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 3m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 2306300
Šifra dobavitelja: HOPSC050030ST291
EAN koda: 5050268163301
16,47 € z DDV
decrease increase

Leviton optični povezovalni kabel
50.0/125 µm, dvojni, multi-mode
2x SC vmesnik, 2x ST vmesnik
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Visoko kvaliteten, izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Dolžina 3 m, oranžne barve

Leviton optični povezovalni kabel
50.0/125 µm, dvojni, multi-mode
2x SC vmesnik, 2x ST vmesnik
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Visoko kvaliteten, izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Dolžina 3 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.0600
Teža bruto v kg: 0.0650
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Šifra: 7948007
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 2 km...
36,54 € z DDV

PoE - napajanje preko UTP 15W IEEE802.3af POE15F Tenda

Šifra: 8015015
Zaloga: 10+
Napajanje preko UTP omrežja za PoE naprave do 15W, aktivni POE adapter, idealna uporaba, kjer ni na voljo električnega napajanja...
12,14 € z DDV

IP Kamera-HiLook 4.0MP zunanja POE IPC-B640H-Z 2.8-12mm

Šifra: 8001096
Zaloga: 10+
IP kamera za video nadzor s strani največjega proizvajalca video nadzornih sistemov HiLook. Ponaša se z ločljivostjo 4MP... Uporabna tudi kot Skype/Zoom/Teams kamera v osnovni ločljivosti 640x480
146,34 € z DDV

Optični patch MM 50.0 ST/SC 2m Digitus

Šifra: 7903032
Zaloga: 6
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,31 € z DDV

IP Kamera-HiLook 2.0MP Dome zunanja POE IPC-D121H-M 2.8mm metal

Šifra: 8001118
Zaloga: 5
IP kamera kamera za video nadzor s strani največjega proizvajalca video nadzornih sistemov HiLook. Ponaša se z 2MP ločljivosti...
72,64 € z DDV

Vtičnica 100x50 montažni okvir z rozeto Leviton

Šifra: 9010400
Zaloga: 10+
Leviton montažni okvir za vgradnjo ST ali SC optičnih modulov, notranja odprtina 100x50mm...
0,92 € z DDV
Filtri
Sort
display