Išči

Optični patch MM 50.0 ST-ST 1m Leviton

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 2309100
Šifra dobavitelja: HOPST050010ST291
EAN koda: 5050268163240
12,69 € z DDV
decrease increase

Leviton optični povezovalni kabel
50.0/125 µm, dvojni, multi-mode
4x ST vmesnik
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Visoko kvaliteten, izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Dolžina 1 m, oranžne barve

Leviton optični povezovalni kabel
50.0/125 µm, dvojni, multi-mode
4x ST vmesnik
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Visoko kvaliteten, izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Dolžina 1 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.0280
Teža bruto v kg: 0.0280
Garancija v mesecih: 1

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch MM 50.0 LC-ST 2m Leviton

Šifra: 7903043
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
12,08 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode

Šifra: 7948005
Zaloga: 9
Digitus mrežni pretvornik FO-UTP, kakovosten in zanesljiv pretvornik za dvojni multimode ST kabel, razdalja do 2km, automatski polni in pol-duplex način...
37,94 € z DDV

Optični patch MM 50.0 ST/ST 2m Digitus

Šifra: 7903038
Zaloga: 5
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,36 € z DDV

Brezžični USB adapter 300Mb Digitus s snemljivo anteno

Šifra: 9118021
Zaloga: 10+
Digitus brezžični USB 2.0 adapter 300Mb s snemljivo anteno, podpira WPS funkcijo...
16,97 € z DDV

Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

Šifra: 2320600
Zaloga: 10+
Leviton optični ST-ST adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
0,90 € z DDV

Optični patch SM PK-9 SC-ST 2m Duplex Leviton

Šifra: 7904010
Zaloga: 8
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
18,91 € z DDV
Filtri
Sort
display