Išči

Optični patch MM 50.0 ST/SC 1m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7903031
Šifra dobavitelja: DK-2512-01
EAN koda: 4016032248606
8,09 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x ST vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 1 m, oranžne barve

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x ST vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 1 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.0524
Teža bruto v kg: 0.0550
Pakiranje v kartonu: 300
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Modul HDMI Ž/Ž 20cm 250° Delock

Šifra: 9317048
Zaloga: 10+
Delock HDMI modul za podaljševanje HDMI kabla, primeren za Bachmann sisteme, modularne panele ter module brez protiprašnega sistema, dolžine 20cm...
11,65 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Šifra: 7948007
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 2 km...
36,54 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

Šifra: 9102017
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO-UTP, multimode, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 500m...
107,66 € z DDV

Optični patch MM 50.0 ST/SC 2m Digitus

Šifra: 7903032
Zaloga: 5
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,31 € z DDV

Optični patch MM 50.0 ST/ST 1m Digitus

Šifra: 7903037
Zaloga: 10
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,77 € z DDV

Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

Šifra: 2320600
Zaloga: 10+
Leviton optični ST-ST adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
0,98 € z DDV
Filtri
Sort
display