Išči

Optični patch MM 50.0 ST/SC 2m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 6
Šifra: 7903032
Šifra dobavitelja: DK-2512-02
EAN koda: 4016032248613
8,31 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x ST vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 2 m, oranžne barve

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x ST vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 2 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.0685
Teža bruto v kg: 0.0719
Pakiranje v kartonu: 160
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Šifra: 7948007
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 2 km...
36,54 € z DDV

Optični patch SM PK-9 SC-ST 2m Duplex Leviton

Šifra: 7904010
Zaloga: 8
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
18,91 € z DDV

PoE - napajanje preko UTP 15W IEEE802.3af POE15F Tenda

Šifra: 8015015
Zaloga: 10+
Napajanje preko UTP omrežja za PoE naprave do 15W, aktivni POE adapter, idealna uporaba, kjer ni na voljo električnega napajanja...
12,14 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

Šifra: 9102017
Zaloga: 0
Dobava: 30.06.2021
Digitus mrežni pretvornik FO-UTP, multimode, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 500m...
107,66 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m Leviton moder LSOH

Šifra: 9026017
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
4,29 € z DDV

Panel CAT.6+ UTP 24-P Leviton

Šifra: 6041000
Zaloga: 0
Dobava: 02.07.2021
Leviton UTP panel CAT6+ za montažo v komunikacijsko omaro, material jeklo, črna barva (RAL 9005)...
89,36 € z DDV
Filtri
Sort
display