Išči

Optični patch MM 50.0 ST/ST 10m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 10m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Šifra: 7903042
Šifra dobavitelja: DK-2511-10
EAN koda: 4016032248095
13,54 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x ST vmesnik, 2x ST vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 10 m, oranžne barve

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x ST vmesnik, 2x ST vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 10 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.1690
Teža bruto v kg: 0.1775
Pakiranje v kartonu: 60
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 3m Digitus

Šifra: 7950010
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 3m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,96 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 1m Digitus

Šifra: 7950008
Zaloga: 6
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 1m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,69 € z DDV

Panel CAT.6+ UTP 24-P Leviton

Šifra: 6041000
Zaloga: 0
Dobava: 01.07.2021
Leviton UTP panel CAT6+ za montažo v komunikacijsko omaro, material jeklo, črna barva (RAL 9005)...
89,36 € z DDV
Filtri
Sort
display