Išči

Optični patch MM 50.0 ST/ST 5m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 5m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Šifra: 7903040
Šifra dobavitelja: DK-2511-05
EAN koda: 4016032248118
9,89 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x ST vmesnik, 2x ST vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 5 m, oranžne barve

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x ST vmesnik, 2x ST vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 5 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.1143
Teža bruto v kg: 0.1200
Pakiranje v kartonu: 100
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 0,5m črn Digitus

Šifra: 9025189
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,5m zelen Digitus

Šifra: 9030099
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

Šifra: 2320600
Zaloga: 10+
Leviton optični ST-ST adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
0,90 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 2m zelen Digitus

Šifra: 9032062
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,42 € z DDV

Adapter HDMI-D Mikro M - HDMI Ž Delock

Šifra: 9702035
Zaloga: 10+
Delock adapter za pretvorbo HDMI vmesnika v HDMI mikro, uporabite obstoječ HDMI kabel za priklop naprave z mikro USB vmesnikom...
5,53 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m črn Digitus

Šifra: 9030165
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV
Filtri
Sort
display