Išči

Optični patch MM 62.5/125 LC/LC OM1 1m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM1 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Šifra: 7950067
Šifra dobavitelja: DK-2633-01
EAN koda: 4016032248798
7,80 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel
Dolžina 1 m, dvojni (multi-mode)
62.5/125 µm, 2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
tip kabla: I-VH 2G62,5/125µ, premer 3mm
Keramične kapice
Visoko kvaliteten, LSOH
Oranžne barve

DIGITUS optični povezovalni kabel
Dolžina 1 m, dvojni (multi-mode)
62.5/125 µm, 2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
tip kabla: I-VH 2G62,5/125µ, premer 3mm
Keramične kapice
Visoko kvaliteten, LSOH
Oranžne barve

Teža neto v kg: 0.0300
Teža bruto v kg: 0.0310
Pakiranje v kartonu: 100
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display