Išči

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM2 2m Leviton

Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7903019
Šifra dobavitelja: HOTLC050002
EAN koda: 5050268177209
5,19 € z DDV
decrease increase

Leviton optični kabel
Pigtail, LC konektor
50 mikronski, dolžina 2m

Leviton optični kabel
Pigtail, LC konektor
50 mikronski, dolžina 2m

Teža neto v kg: 0.0100
Teža bruto v kg: 0.0100

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 12x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton

Šifra: 7901014
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
1,15 € z DDV

Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus

Šifra: 7918001
Zaloga: 6
Digitus optična splice kaseta DN-96101 za 12x vlakno, vključen pokrov in varovanje spojev...
3,12 € z DDV

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. MM, Leviton

Šifra: 7902004
Zaloga: 10+
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
120,78 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-LC 2m Leviton

Šifra: 7909005
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
18,91 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM3 2m Leviton

Šifra: 7912006
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
4,44 € z DDV

Panel CAT.6+ UTP 24-P Leviton

Šifra: 6041000
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton UTP panel CAT6+ za montažo v komunikacijsko omaro, material jeklo, črna barva (RAL 9005)...
89,36 € z DDV
Filtri
Sort
display