Išči

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM2 Digitus 12kos

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM SC OM2 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 8
Šifra: 7912010
Šifra dobavitelja: DK-25221-02
EAN koda: 4016032261643
30,44 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični kabel, razred OM2
Pigtail, SC konektor, standard IEC 61754-4 2002
50 mikronski (50/125 µ) Multimodni
Dolžina 2m
V kompletu 12 kosov
Barva DIN IEC 304
Delovna temperatura: -25°C ~ +80°C
Izguba MM PC: max. 0,4dB, povratne izgube: MM PC: > 25dB
Keramične kapice
Simplex OM 2 50/125µ 2m

DIGITUS optični kabel, razred OM2
Pigtail, SC konektor, standard IEC 61754-4 2002
50 mikronski (50/125 µ) Multimodni
Dolžina 2m
V kompletu 12 kosov
Barva DIN IEC 304
Delovna temperatura: -25°C ~ +80°C
Izguba MM PC: max. 0,4dB, povratne izgube: MM PC: > 25dB
Keramične kapice
Simplex OM 2 50/125µ 2m

Teža neto v kg: 0.0829
Teža bruto v kg: 0.0871
Pakiranje v kartonu: 240
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 04x50 Multimode UNI Leviton

Šifra: 2312000
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 5.30 mm, črne barve...
0,73 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OM2 Multimode KELine

Šifra: 7930007
Zaloga: 10+
KELine optični LC-LC duplex OM2 multimode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV

Modul CAT.6 UTP ab Digitus

Šifra: 9020007
Zaloga: 10+
Digitus modul CAT.6 UTP, standardni vmesnik RJ45, za trdo in mehko žilne kable, barva črna...
2,20 € z DDV

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901004
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,72 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909019
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,99 € z DDV

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Leviton

Šifra: 7912004
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
6,99 € z DDV
Filtri
Sort
display