Išči

Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM2 2m Leviton

Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7903020
Šifra dobavitelja: HOTST050002
EAN koda: 5050268387196
3,77 € z DDV
decrease increase

50 mikronski Leviton pigtail optični kabel
Dolžina 2m
ST konektor

50 mikronski Leviton pigtail optični kabel
Dolžina 2m
ST konektor

Teža neto v kg: 0.0150
Teža bruto v kg: 0.0150

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 04x50 Multimode UNI Leviton

Šifra: 2312000
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 5.30 mm, črne barve...
0,73 € z DDV

Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

Šifra: 2320600
Zaloga: 10+
Leviton optični ST-ST adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
0,90 € z DDV

SFTP CAT.6A patch 1m siv Digitus LSZH

Šifra: 9007007
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6A z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,99 € z DDV

DisplayPort - HDMI adapter 15cm Digitus

Šifra: 9704009
Zaloga: 10+
Digitus adapter za priklučitev naprav z displayport izhodom na HDMI vhodni priključek vašega zaslona, podpira HD resolucijo, dolžine 15cm...
13,91 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
21,50 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/ST 2m Digitus

Šifra: 7909032
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,45 € z DDV
Filtri
Sort
display