Išči

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Leviton

Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7912004
Šifra dobavitelja: HOTLC008002
EAN koda: 5050268177193
6,99 € z DDV
decrease increase

Leviton optični kabel
Pigtail, LC konektor
9 mikronski, dolžina 2m
Singlemode

Leviton optični kabel
Pigtail, LC konektor
9 mikronski, dolžina 2m
Singlemode

Teža neto v kg: 0.0100
Teža bruto v kg: 0.0100
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901004
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,70 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m črn Digitus

Šifra: 9030106
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m rumen Digitus

Šifra: 9030118
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m moder Digitus

Šifra: 9030163
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

Šifra: 7930002
Zaloga: 10+
Digitus optični SC-SC Duplex adapter za optični panel, uporaben pri montaži splice kasete, multimode, dvojni duplex...
1,65 € z DDV

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

Šifra: 7801012
Zaloga: 10+
Digitus optični adapter I člen SC Duplex singlemode, plastično ohišje...
1,77 € z DDV
Filtri
Sort
display