Išči

Optični patch pigtail SM ZK-9 SC APC Digitus 12kos

Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM ZK-9 SC APC 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 1
Šifra: 7955015
Šifra dobavitelja: DK-292219-02-APC
EAN koda: 4016032384861
33,06 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični kabel,
Pigtail, SC konektor, standard IEC 61754-4 2002
9 mikronski (9/125 µ) Singlemodni
Dolžina 2m
V kompletu 12 kosov
Barva DIN IEC 304
Delovna temperatura: -25°C ~ +80°C
Izguba MM PC: max. 0,4dB, povratne izgube: MM PC: > 25dB
Keramične kapice
Enojni - Simplex OS2 09/125 µ 2m

DIGITUS optični kabel,
Pigtail, SC konektor, standard IEC 61754-4 2002
9 mikronski (9/125 µ) Singlemodni
Dolžina 2m
V kompletu 12 kosov
Barva DIN IEC 304
Delovna temperatura: -25°C ~ +80°C
Izguba MM PC: max. 0,4dB, povratne izgube: MM PC: > 25dB
Keramične kapice
Enojni - Simplex OS2 09/125 µ 2m

Teža neto v kg: 0.0700
Teža bruto v kg: 0.0800
Pakiranje v kartonu: 80
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton

Šifra: 7907002
Zaloga: 10+
Leviton optični SC-SC adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
4,73 € z DDV

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus črna

Šifra: 7940027
Zaloga: 10+
Digitus optična splice kaseta DN-96104 za 24x vlakno, vključen pokrov in varovanje spojev...
2,28 € z DDV

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. SM, Leviton

Šifra: 7940009
Zaloga: 6
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, sive barve...
199,14 € z DDV

Optični patch pigtail SM ZK-9 SC Digitus 12kos

Šifra: 7912011
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM ZK-9 SC za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
32,60 € z DDV
Filtri
Sort
display