Išči

Optični patch SM PK-9 LC/SC 7m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 7m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 3
Šifra: 7909047
Šifra dobavitelja: DK-2932-07
EAN koda: 4016032249672
11,90 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
2x LC vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E9/125µ
Dolžina 7 m, rumene barve

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
2x LC vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E9/125µ
Dolžina 7 m, rumene barve

Teža neto v kg: 0.0595
Teža bruto v kg: 0.0625
Pakiranje v kartonu: 80
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Stikalo 100M 08xRJ45 Mini S108 Tenda

Šifra: 9104045
Zaloga: 10+
Tenda 8-portno mini stikalo Mini S108 z LED indikatorji delovanja, kompaktna oblika, ne zasede veliko prostora...
10,30 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-LC 5m Duplex Leviton

Šifra: 7909050
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 5m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
29,89 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-SC 2m Duplex Leviton

Šifra: 7909001
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
23,06 € z DDV

SFTP CAT.5e patch 2m -siv Digitus

Šifra: 9031082
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,31 € z DDV

SFTP CAT.5e patch 2m zelen Digitus

Šifra: 9031083
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,62 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 3m siv Digitus

Šifra: 9032045
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,87 € z DDV
Filtri
Sort
display