Išči

Optični patch SM PK-9 SC/SC 10m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM PK-9 SC/SC 10m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Šifra: 7950090
Šifra dobavitelja: DK-2922-10
EAN koda: 4016032248781
11,41 € z DDV
decrease increase

Digitus single-mode duplex patch kabel
LSOH - - Low Smoke Zero Halogen
Premer 3 mm
SC - SC dvojni (duplex)
Tip kabla: I-VH 2E9 / 125µ
Razred: OS2
Barva kabla: rumena
Premer Fiber: 9 / 125µ
Dolžina: 10m

Digitus single-mode duplex patch kabel
LSOH - - Low Smoke Zero Halogen
Premer 3 mm
SC - SC dvojni (duplex)
Tip kabla: I-VH 2E9 / 125µ
Razred: OS2
Barva kabla: rumena
Premer Fiber: 9 / 125µ
Dolžina: 10m

Teža neto v kg: 0.1700
Teža bruto v kg: 0.1900
Pakiranje v kartonu: 60
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display