Search

Patch cables

banner
View as Grid List
Sort by
Display per page

Optični patch MM 50.0 LC/LC 1m Digitus

SKU: 7909019
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,99 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC 2m Digitus

SKU: 7909020
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,50 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC 3m Digitus

SKU: 7909021
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,70 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 10m Digitus

SKU: 7950031
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
14,20 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/SC 2m Digitus

SKU: 7909026
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,14 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/ST 2m Digitus

SKU: 7909032
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,45 € incl tax

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM2 2m Digitus 12kos

SKU: 7912008
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
32,72 € incl tax

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM3 2m Leviton

SKU: 7912005
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
4,58 € incl tax

Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM2 2m Leviton

SKU: 7903020
Stock: 6
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
3,77 € incl tax

Optični patch pigtail MM 50/125 LC OM3 2m KELine

SKU: 7955008
Stock: 10+
KeLine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
4,68 € incl tax

Optični patch pigtail MM 50/125 SC OM2 2m KELine

SKU: 7955009
Stock: 10+
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
3,70 € incl tax

Optični patch pigtail SM 9/125 LC OS2 2m KELine

SKU: 7955011
Stock: 10+
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
3,96 € incl tax

Optični patch pigtail SM 9/125 SC OS2 2m KELine

SKU: 7955012
Stock: 10+
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
3,82 € incl tax

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Digitus 12kos

SKU: 7912009
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
32,21 € incl tax

Optični patch SM PK-9 LC/LC 1m Digitus

SKU: 7909037
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,02 € incl tax

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

SKU: 7909038
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC 5m Digitus

SKU: 7909022
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,31 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC 7m Digitus

SKU: 7909023
Stock: 5
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
11,22 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC 10m Digitus

SKU: 7909024
Stock: 10
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
12,87 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC 15m Digitus

SKU: 7950035
Stock: 8
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
17,42 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 1m Digitus

SKU: 7950001
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,99 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 2m Digitus

SKU: 7950002
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,75 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 3m Digitus

SKU: 7950003
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,37 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 5m Digitus

SKU: 7950004
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,49 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 15m Digitus

SKU: 7950032
Stock: 5
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
26,47 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 1m Digitus

SKU: 7950008
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,44 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 2m Digitus

SKU: 7950009
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,88 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 3m Digitus

SKU: 7950010
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,96 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 5m Digitus

SKU: 7950011
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
13,85 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 10m EFB

SKU: 7950028
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
EFB kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
31,11 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 15m EFB

SKU: 7950029
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
EFB kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
41,60 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/SC 1m Digitus

SKU: 7909025
Stock: 9
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,77 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/SC 3m Digitus

SKU: 7909027
Stock: 0
Delivery date: 5-7 days
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,70 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/SC 5m Digitus

SKU: 7909028
Stock: 3
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,92 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/SC 7m Digitus

SKU: 7909029
Stock: 4
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
12,07 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/SC 10m Digitus

SKU: 7909030
Stock: 0
Delivery date: 5-7 days
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
14,76 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/SC OM3 1m Digitus

SKU: 7950005
Stock: 10
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,74 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/SC OM3 2m Digitus

SKU: 7950006
Stock: 4
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,66 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/SC OM3 3m Digitus

SKU: 7950007
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,55 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/ST 1m Digitus

SKU: 7909031
Stock: 7
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,10 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/ST 3m Digitus

SKU: 7909033
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,58 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/ST 5m Digitus

SKU: 7909034
Stock: 7
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,96 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/ST 10m Digitus

SKU: 7909036
Stock: 10
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
12,50 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/ST OM3 5m Digitus

SKU: 7950050
Stock: 0
Delivery date: 5-7 days
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
12,18 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-FC 2m Leviton

SKU: 7909006
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
20,31 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-LC 1m Leviton

SKU: 7903016
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
13,32 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-LC 2m Leviton

SKU: 7909005
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
18,91 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-LC 3m Leviton

SKU: 7903017
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
19,40 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-LC 5m Leviton

SKU: 7903018
Stock: 7
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
20,62 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM2 2m KELine

SKU: 7950045
Stock: 10+
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
14,77 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 1m Leviton

SKU: 7909057
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
15,56 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m KELine

SKU: 7950046
Stock: 10+
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
15,75 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m Leviton

SKU: 7909058
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
16,71 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 3m Leviton

SKU: 7909059
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
22,55 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 5m Leviton

SKU: 7909060
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
25,77 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-SC 1m Leviton

SKU: 7903008
Stock: 10
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
16,85 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-SC 2m Leviton

SKU: 7904016
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
18,24 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-SC 3m Leviton

SKU: 7903010
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
19,64 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-SC 5m Leviton

SKU: 7903011
Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
22,33 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-SC OM4 1m Digitus

SKU: 7950052
Stock: 0
Delivery date: 5-7 days
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,78 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-SC OM4 2m Digitus

SKU: 7950053
Stock: 0
Delivery date: 5-7 days
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,00 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-ST 1m Leviton

SKU: 7903012
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
11,10 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-ST 2m Leviton

SKU: 7903043
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
12,08 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-ST 3m Leviton

SKU: 7903014
Stock: 8
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
13,30 € incl tax
banner
Filters
Sort
display