Išči

PoE - prenapetostna zaščita RJ45 RBGESP Mikrotik

Mikrotik RJ45 RBGESP je gigabitna prenapetostna zaščita, namenjena zaščiti omrežja pred udari strel in prenapetostnih udarov, zaščita je namenjena tudi zunanji uporabi in ima ločen ozemljitveni kabel. Vsebuje 1x RJ45 ženski in moški vmesnik in ESD/EMP zaščito.
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 9130002
Šifra dobavitelja: RBGESP
EAN koda: 3830056434750
14,52 € z DDV
decrease increase

Mikrotik RBGESP je gigabitna prenapetostna zaščita, namenjena zaščiti omrežja pred udari strel in prenapetostnih udarov. Zaščita je namenjena tudi zunanji uporabi in ima ločen ozemljitveni kabel.

Tehnične lastnosti:
1x 10/100/1000 RJ45 ženski vmesnik
1x 10/100/1000 RJ45 moški vmesnik
ESD/EMP zaščita: absorbiranje prehodnega toka z odzivom na prenapetostni udar do 100V/s 1kV/μs ESD, IEC 61000-4-2, ±30 kV kontakt, ±30 kV zrak
DC prebojna napetost: 90 V @ 100 V/s
Maksimalna impulzna napetost: 700 V @ 1kV/μs
Udarni tok: 5kA (8/20μs)
Minimalna izolacijska upornost: 1 G ohm @ 50V
Maksimalna kapacitivnost: 4 pF @ 1 MHz
Podpora za 802.3af/at PoE
Temperaturno območje delovanja: -40°C do 70°C

Paket vsebuje
1x RBGESP prenapetostna zaščita

Mikrotik RBGESP je gigabitna prenapetostna zaščita, namenjena zaščiti omrežja pred udari strel in prenapetostnih udarov. Zaščita je namenjena tudi zunanji uporabi in ima ločen ozemljitveni kabel.

Tehnične lastnosti:
1x 10/100/1000 RJ45 ženski vmesnik
1x 10/100/1000 RJ45 moški vmesnik
ESD/EMP zaščita: absorbiranje prehodnega toka z odzivom na prenapetostni udar do 100V/s 1kV/μs ESD, IEC 61000-4-2, ±30 kV kontakt, ±30 kV zrak
DC prebojna napetost: 90 V @ 100 V/s
Maksimalna impulzna napetost: 700 V @ 1kV/μs
Udarni tok: 5kA (8/20μs)
Minimalna izolacijska upornost: 1 G ohm @ 50V
Maksimalna kapacitivnost: 4 pF @ 1 MHz
Podpora za 802.3af/at PoE
Temperaturno območje delovanja: -40°C do 70°C

Paket vsebuje
1x RBGESP prenapetostna zaščita

Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 0,5m črn Digitus

Šifra: 9025189
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,04 € z DDV

UTP CAT.5e patch 2m bel Digitus

Šifra: 9025201
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,82 € z DDV

PoE - napajanje preko UTP GIGA Pasivni stenski GPEN11 Mikrotik

Šifra: 9130001
Zaloga: 10+
Mikrotik PoE napajalnik GPEN11 omogoča namestitev na steno in napajanje različnih izdelkov Mikrotik. Gre za koncept, kateri cilj je postati alternativa GPON inštalacijam, saj omogoča nižjo ceno in lažjo postavitev ethernet omrežja.Vsebuje 2x gigabitna vhoda in 1x DC jack konektor...
12,93 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka (bridge) 450Mb Zunanja NBE-5AC-GEN2 NanoBeam UBIQUITI

Šifra: 9108065
Zaloga: 8
Brezžična dostopna točka NanoBeam 5AC Gen2 za zunanjo uporabo usmerja RF energijo v ožjih snopih. Ker se usmeri v eno smer, lahko blokira ali filtrira motnje, kar izboljša odpornost proti motnjam...
115,42 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV
Filtri
Sort
display