Išči

Pretvornik FO QSFP+ 40Giga Multimode Mikrotik Q+85MP01D

Mikrotik QSFP+ optični modul ponuja 4 neodvisne full-duplex kanale z hitrostjo do 10 Gbps
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 4
Šifra: 9803099
Šifra dobavitelja: Q+85MP01D
EAN koda: 3830056434842
58,43 € z DDV
decrease increase

QSFP+ - Quad Small Form-factor Pluggable modul
Prenos do 40 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 150m (OM4) ali 100m (OM3) s podporo DDM
Vmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) - Multi mode
Moč oddajanja: Minimum -7.6 dBm, Maksimum +2.4 dBm
Maksimalna moč sprejemanja: +2.5 dBm
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

QSFP+ - Quad Small Form-factor Pluggable modul
Prenos do 40 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 150m (OM4) ali 100m (OM3) s podporo DDM
Vmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) - Multi mode
Moč oddajanja: Minimum -7.6 dBm, Maksimum +2.4 dBm
Maksimalna moč sprejemanja: +2.5 dBm
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Pakiranje v kartonu: 4
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display