Išči

Izdelki označeni z 'Odprodaja'

View as Grid List
Uredi po

Adapter slot DB25 prazen LowProfile Delock

Šifra: 9707010
Zaloga: 5
Delock nizko profilni slot adapter z odprtino za DB25 vmesnik za vgradnjo v osebni računalnik...
0,12 € z DDV

Adapter USB 3.0 kabel Ž/Ž interni 19pin 45cm Delock

Šifra: 9781005
Zaloga: 0
Dobava: EOL
Delock interni kabel kabel za priklop USB 3.0 naprav z 19-pinskim vmesnikom na USB 3.0 19-pinski vmesnik matične plošče...
0,12 € z DDV

BAC-organizator Easy Connect

Šifra: 9320018
Zaloga: 3
Bachmann visoko kvaliteten organizator kablov Easy Connect, idealna rešitev za urejeno delovno okolje, …
0,12 € z DDV

BAC-organizator Easy Stop srebrn

Šifra: 9320019
Zaloga: 1
Bachmann visoko kvaliteten organizator kablov Easy Stop, idealna rešitev za urejeno delovno okolje, …
0,12 € z DDV

Kabel interni Pinheader 4pin-4pin 0,40m Delock

Šifra: 8519203
Zaloga: 10+
Delock USB pinheader kabel je namenjen povezavi internih USB priključkov na vašo osnovno ploščo. To vam omogoča priključitev npr. internega USB priključka na ohišju na moški USB pinheader konektor na vaši osnovni plošči...
0,12 € z DDV

Kabel VIDEO RCA M/USB Nikon UC-E6 1,8m Delock

Šifra: 8506044
Zaloga: 0
Dobava: EOL
Delock priključni video kabel UC-E6 za NIKON fotoaparate. Namenjen prenosu video in avdio signala iz vašega Nikon Coolpix fotoaparata na televizor, dolžine 1,8m...
0,12 € z DDV

Optična- Zaščita zvara crimp set 12kos

Šifra: 7918000
Zaloga: 8
Digitus optična zaščita zvara crimp set...
0,12 € z DDV

Optični adapter-Splice 250/900, 900/900, 250/250 toolless 10kos črne

Šifra: 7918007
Zaloga: 10+
Digitus toolless optični adapter splice, primerni za 125 mikronske kable, material vmesnika polycarbonat...
0,12 € z DDV

Optični adapter-Splice 250/900, 900/900, 250/250 toolless 5kos bele

Šifra: 1319007
Zaloga: 10+
Digitus toolless optični adapter splice, primerni za 125 mikronske kable, material vmesnika polycarbonat...
0,12 € z DDV

Optični konektor LC Duplex Adtek

Šifra: 7907008
Zaloga: 10+
Duplex ADTEK optični LC konektor, dvojni, multimode, bež barva...
0,12 € z DDV

Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus

Šifra: 7801019
Zaloga: 10+
Digitus optični SC konektor, dvojni, duplex, multimode, material posrebljen, plastično ohišje, keramične kapice, rdeče barve in druga črne barve...
0,12 € z DDV

Optični konektor ST Multimode Digitus

Šifra: 7801020
Zaloga: 0
Dobava: EOL
Digitus optični ST konektor, enojni, simplex, multimode, material posrebljen, primeren za stiskanje, kovinsko ohišje, keramične kapice...
0,12 € z DDV

Optični patch MM 50.0 MTRJ-LC 3m Leviton

Šifra: 7903001
Zaloga: 1
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 3m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
0,12 € z DDV

Optični patch MM 50.0 MTRJ-MTRJ 3m Leviton

Šifra: 7903003
Zaloga: 8
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 3m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
0,12 € z DDV

SIMC-kanal koleno L 90stopinj za TK130

Šifra: 9302002
Zaloga: 5
Simon Connect kotno koleno za nadometni kanal SIMC, kot 90°...
0,12 € z DDV

SIMC-kanal koleno L 90stopinj za TK90

Šifra: 9080400
Zaloga: 4
Simon Connect kotno koleno za nadometni kanal Simon Connect TK90, kot 90°...
0,12 € z DDV

SIMC-kanal koleno notranje za TK90

Šifra: 9080600
Zaloga: 5
Simon Connect notranje kotno koleno za nadometni kanal SIMC, kot 83°~ 107°...
0,12 € z DDV

SIMC-kanal koleno zunanje za TK130

Šifra: 9302003
Zaloga: 3
Simon Connect zunanje kotno koleno za nadometni kanal TK130 Cima, enostavna montaža, PVC material, ˝Halogen-free˝...
0,12 € z DDV

SIMC-kanal koleno zunanje za TK90

Šifra: 9080500
Zaloga: 5
Simon Connect enostavna montaža zunanjega kotnega kolena TK90 za nadometni kanal Cima...
0,12 € z DDV

SIMC-kanal končni element za TK90

Šifra: 9302006
Zaloga: 10+
Simon Connect končni pokrov TK90 za zapiranje nadometnega kanala Cima, enostavna montaža, PVC material...
0,12 € z DDV

SIMC-kanal pregrada kanala za TK90/130

Šifra: 9080900
Zaloga: 10+
Simon Connect pregrada za nadometni kanal Cima TK90/130, ločuje električne in mrežne/telefonske vodnike v kanalu...
0,12 € z DDV

SIMC-kanal spojnik pokrova za TK130

Šifra: 9315004
Zaloga: 10+
Simon Connect spojnik pokrova nadometni kanal Cima TK130, enostavna montaža, PVC material,˝Halogen-free˝...
0,12 € z DDV

SIMC-kanal spojnik pokrova za TK90

Šifra: 9080800
Zaloga: 8
Simon Connect spojnik pokrova nadometni kanal Cima, ognjevaren in temperaturno odporen material...
0,12 € z DDV

SIMC-kanal T spojnik za TK90

Šifra: 9315005
Zaloga: 1
Simon Connect kanal T spojnik nadometnega kanala Cima TK90, spojnik za združitev dveh kanalov v T obliki...
0,12 € z DDV

SIMC-potopni stebriček okvir 2xeuro 220V

Šifra: 9305008
Zaloga: 0
Dobava: EOL
Simon Connect okvir z 2x euro 220V vtičnico za SIMC potopni stebriček...
0,12 € z DDV
Filtri
Sort
display