Išči

Stikalo Giga 08x RJ45 4x SFP CRS112-8G-4S-IN Mikrotik

Mikrotik Cloud Router stikalo CRS112-8G-4S-IN je profesionalno stikalo kombinirano z usmerjevalnikom. Vsebuje 8x gigabitne vhode in 4x SFP kletko s podporo DDMI. Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje. Usmerjevalnik ima tudi Quick-Set funkcijo, ki omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 2
Brezplačna dostava
Šifra: 9104062
Šifra dobavitelja: CRS112-8G-4S-IN
EAN koda: 3830056433616
144,33 € z DDV
decrease increase

Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom.
Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje.

Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku

Poglejte in preiskusite uporabniški vmesnik preko WebFig ali WinBox aplikacije na naslovu http://demo.mt.lv ali http://demo2.mt.lv

Specifikacije:
Arhitektura: MIPSBE
Procesor: QCA8511
Število jedr: 1
Frekvenca procesorja: 400 MHz
Licenca: RouterOS Level 5
Dimenzije: 200 x 143 x 44 mm
RAM: 128 MB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -40°C ~ 70°C
Napajanje:
Število DC vhodov 2 (DC vtič, PoE-IN)
PoE vhod: 10-57 V, pasivni PoE
DC vhodni priključek: 10-57 V (priložen napajalnik 24V 0.8A)
Največja poraba energije: 10W
Podrobnosti mrežnega priključka:
8x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
4x SFP kletka (s podporo DDMI)
Ostalo:
1x RS232 RJ45 priključek
Senzor voltaže, toka in temperature
Reset gumb

Paket vsebuje
1x Usmerjevalnik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom.
Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje.

Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku

Poglejte in preiskusite uporabniški vmesnik preko WebFig ali WinBox aplikacije na naslovu http://demo.mt.lv ali http://demo2.mt.lv

Specifikacije:
Arhitektura: MIPSBE
Procesor: QCA8511
Število jedr: 1
Frekvenca procesorja: 400 MHz
Licenca: RouterOS Level 5
Dimenzije: 200 x 143 x 44 mm
RAM: 128 MB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -40°C ~ 70°C
Napajanje:
Število DC vhodov 2 (DC vtič, PoE-IN)
PoE vhod: 10-57 V, pasivni PoE
DC vhodni priključek: 10-57 V (priložen napajalnik 24V 0.8A)
Največja poraba energije: 10W
Podrobnosti mrežnega priključka:
8x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
4x SFP kletka (s podporo DDMI)
Ostalo:
1x RS232 RJ45 priključek
Senzor voltaže, toka in temperature
Reset gumb

Paket vsebuje
1x Usmerjevalnik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.6100
Teža bruto v kg: 0.9400
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,30 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Šifra: 7948001
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
16,62 € z DDV

Stikalo Giga 05 xRJ45 1x SFP Mikrotik RB260GS

Šifra: 9104043
Zaloga: 10+
Mikrotik RB260GS je gigabitno stikalo s 5x gigabitnimi porti in SFP kletko. Primerno je za uporabo kot optično stikalo v okoljih, kjer zaradi zunanjih vplivov (visokoenergetske naprave, električne inštalacije, ipd.) povezava preko bakrenih vodnikov ni mogoča oz. stabilna. Stikalo poganja Mikrotikov operacijski sistem SwOS, ki nam ponuja širok nabor različnih nastavitev...
40,22 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 0
Dobava: 12.08.2021
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

Šifra: 2320600
Zaloga: 10+
Leviton optični ST-ST adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
0,98 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 1200Mb stropna cAP ac Mikrotik

Šifra: 9108076
Zaloga: 10+
Mikrotik cAP ac RBcAPGi-5acD2nD je izredno majhna brezžična dostopna točka, ki deluje do skupne hitrosti 1200Mbps in vsebuje dva mrežna priključka, preko enega se napaja, preko drugega pa lahko napaja druge naprave, Quick-Set funkcija pa vam omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
67,28 € z DDV
Filtri
Sort
display