Išči

Tester laser optičnih kablov 650nm do 10mW 10km Value

Tester Value za hitro in enostavno testiranje optičnih kablov...
Blagovna znamka: Value
Na voljo: Zaloga: 2
Šifra: 1390008
Šifra dobavitelja: 13.99.3011
EAN koda: 7611990947690
40,26 € z DDV
decrease increase

Tester Value za hitro in enostavno testiranje optičnih kablov

Tester pošlje viden (650 nm) laserski žarek skozi optični kabel - točke poškodbe kabla postanejo opazne
Univerzalni konektor je možno uporabiti s standardnimi tipi konektorjev (ST, SC, FC in drugi)
Možnost izbire med neprekinjenim in utripajočim žarkom
Primeren za multi-mode in single-mode razdalje
Baterije (niso vključene): 2x Mignon (AA) 1.5V (LR06)

Tester Value za hitro in enostavno testiranje optičnih kablov

Tester pošlje viden (650 nm) laserski žarek skozi optični kabel - točke poškodbe kabla postanejo opazne
Univerzalni konektor je možno uporabiti s standardnimi tipi konektorjev (ST, SC, FC in drugi)
Možnost izbire med neprekinjenim in utripajočim žarkom
Primeren za multi-mode in single-mode razdalje
Baterije (niso vključene): 2x Mignon (AA) 1.5V (LR06)

Teža neto v kg: 0.3000
Teža bruto v kg: 0.3500
Pakiranje v kartonu: 25
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

USB 3.0 ključ 16Gb AH350 APACER črno/bel, bulk, no logo

Šifra: 8920079
Zaloga: 10+
USB ključ za prenos podatkov brez logotipa, primeren za potisk, ne potrebuje gonilnikov, polnjenje preko USB vmesnika...
4,21 € z DDV

Konektor EURO C13 Ž

Šifra: 9080003
Zaloga: 10+
Euro konektor ženski C13, vgrajena uvodnica žic, pritrditev žic v konektorju z vijaki, primeren za 250V 10A...
2,95 € z DDV

Modul Cat.5e UTP 110 568b črn Digitus

Šifra: 9019012
Zaloga: 10+
Digitus modul Cat.5e UTP, črne barve...
1,46 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,25m-siv Digitus

Šifra: 9025247
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,10 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,5m -siv Digitus

Šifra: 9025179
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

Optični patch SM PK-9 SC/SC 2m Digitus

Šifra: 7950030
Zaloga: 7
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,26 € z DDV
Filtri
Sort
display