Išči

Trdi disk 9cm 2TB WD PURPLE 5400 256MB, SATA III

WD PURPLE trdi disk je namenjen 24/7 delovanju na visoko zahtevnih video nadzornih sistemih. Poleg visoke mere zanesljivosti se ponašajo s kapaciteto 2 TB in 256 MB predpomnilnika, ki zadovolji še tako zahtevne uporabnike...
Blagovna znamka: WD
Na voljo: Zaloga: 4
Brezplačna dostava
Šifra: 8907139
Šifra dobavitelja: WD22PURZ
EAN koda: 718037887975
85,77 € z DDV
decrease increase

Brezkompromisno shranjevanje s trdim diskom WD Purple Surveillance

Trdi diski WD Purple so zasnovani posebej za nadzorne sisteme, da prenesejo povišana toplotna nihanja in vibracije opreme v okoljih NVR.
Povprečen namizni pogon je zasnovan tako, da deluje le v kratkih intervalih, ne pa v zahtevnem 24-urnem okolju
nadzornega sistema visoke ločljivosti. Z WD Purple dobite zanesljiv disk za nadzorne sisteme, ki je preizkušen za združljivost
s širokim naborom varnostnih sistemov. Nekateri naši najnovejši modeli (WD22PURZ, WD42PURZ in WD63PURZ) pa imajo izboljšano energijsko učinkovitost.
Ekskluzivna tehnologija AllFrame™ pomaga zmanjšati izgubo sličic in izboljša splošno predvajanje videa.

 

Velikost: 3,5"
Vmesnik: SATA
Hitrost prenosa: 6Gb/s (Max)
Kapaciteta: 2TB
Hitrost vrtenja: 5400
Predpomnilnik (Cache): 256MB

Brezkompromisno shranjevanje s trdim diskom WD Purple Surveillance

Trdi diski WD Purple so zasnovani posebej za nadzorne sisteme, da prenesejo povišana toplotna nihanja in vibracije opreme v okoljih NVR.
Povprečen namizni pogon je zasnovan tako, da deluje le v kratkih intervalih, ne pa v zahtevnem 24-urnem okolju
nadzornega sistema visoke ločljivosti. Z WD Purple dobite zanesljiv disk za nadzorne sisteme, ki je preizkušen za združljivost
s širokim naborom varnostnih sistemov. Nekateri naši najnovejši modeli (WD22PURZ, WD42PURZ in WD63PURZ) pa imajo izboljšano energijsko učinkovitost.
Ekskluzivna tehnologija AllFrame™ pomaga zmanjšati izgubo sličic in izboljša splošno predvajanje videa.

 

Velikost: 3,5"
Vmesnik: SATA
Hitrost prenosa: 6Gb/s (Max)
Kapaciteta: 2TB
Hitrost vrtenja: 5400
Predpomnilnik (Cache): 256MB

Teža neto v kg: 0.6400
Teža bruto v kg: 0.7000
Dimenzije: 147 x 101,6 x 26,1 mm
Garancija v mesecih: 36

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 0,5m siv Digitus

Šifra: 9025179
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,57 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909019
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,56 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Šifra: 7948001
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
20,76 € z DDV

Modul Cat.6 UTP toolless KELine

Šifra: 9090029
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.6 UTP, standardni vmesnik RJ45, hitrosti do 1Gb, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža...
2,72 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,6m Leviton bel 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030288
Zaloga: 0
Dobava: 15.02.2023
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
5,98 € z DDV

Baterija cink kloridna AA GP 4 kom GreenCell

Šifra: 9906003
Zaloga: 10+
Najbolj razširjene baterije, v izvedbi za manj zahtevne aplikacije, velikost baterije AA, napetost 1,5 V...
1,93 € z DDV
Filtri
Sort
display