Search

UBIQUITI

View as Grid List
Sort by
Display per page

Brezžična Dostopna Točka 1350Mb stropna UAP-AC-LR UniFi UBIQUITI

SKU: 9108055
Stock: 10+
Idealen za uporabo na daljših razdaljah Ubiquiti UniFi AC LR AP ponuja istočasno, dual-band, 3x3 MIMO v 2,4GHz pasu (hitrost do 450Mbps) in 2x2 MIMO v 5GHz pasu (hitrost do 867Mbps). Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja...
125,21 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka 1200Mb stropna UAP-AC LITE UniFi UBIQUITI

SKU: 9108054
Stock: 10+
Poleg ultra kompaktne oblike, Ubiquiti UniFi AC Lite AP prinaša cenovno učinkovito kombinacijo cene in delovanja ob manjši velikosti (25% manjši kot standardni UniFi AP)...
100,98 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka 1750Mb stropna UAP-AC-PRO UniFi UBIQUITI

SKU: 9108061
Stock: 10+
UniFi AC PRO dostopna točka ponuja sočasni dual-band in 3x3 MIMO tehnologijo. V 2,4GHz pasu dosega hitrost do 450Mbps, v 5GHz pasu pa do 1300Mbps...
173,98 € incl tax

Stikalo Giga 48cm 16xRJ45 16x PoE 2x SFP ES-16-150W EdgeSwitch Ubiquiti

SKU: 9104101
Stock: 0
Delivery date: 14-21 days
EdgeSwitch je v celoti upravljano PoE+ Gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja. Ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov...
365,94 € incl tax

Stikalo Giga 08x RJ45 4x PoE US-8-60W Unifi Ubiquiti

SKU: 9104086
Stock: 7
Ubiquiti UniFi controller programska oprema omogoča administratorjem konfiguriranje in spremljanje UniFi stikala in drugih UniFi naprav z grafičnim vmesnikom. Le z ene lokacije lahko upravljate celo več lokacij, ki so med seboj ločene s svojimi konfiguracijami, podatki, statistikami in administratorskimi računi...
141,14 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka 1200Mb AC Mesh UAP-AC-M UniFi UBIQUITI

SKU: 9108071
Stock: 5
Idealen za uporabo na številnih lokacijah, Ubiquiti UniFi AC Mesh ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band, 2x2 MIMO v 2,4GHz pasu in 2x2 MIMO v 5GHz pasu. Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja...
113,31 € incl tax

Usmerjevalnik 3xRJ45 10/100/1000 UBNT-USG UniFi Security Gateway UBIQUITI

SKU: 9106029
Stock: 10+
Ubiquiti USG je usmerjevalnik s 3 gigabitnimi ethernet priključki in omogoča hiter prenos podatkov. Naprava ima vgrajen močan požarni zid, ki zavaruje vaše omrežje in podatke. Omogoča 1 milijon paketov na sekundo in je enostavno konfiguriran s pomočjo programske opreme UniFi Controller...
137,27 € incl tax

Stikalo Giga 48cm 24xRJ45 2xSFP UBNT-US-24 UniFi Switch Ubiquiti

SKU: 9104075
Stock: 5
Ubiquiti mrežno stikalo UniFi US 24 ponuja tiho delovanje z 24 neodvisnimi porti. Je v celoti upravljano gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja...
249,18 € incl tax

Kontroler UniFi Cloud Key Ubiquiti

SKU: 9106031
Stock: 10+
UniFi Cloud Key je krmilnik za Unifi naprave. Uporablja hibridno oblačno storitev in poganja lokalno verzijo UniFi Controller programske opreme. Ta vam omogoča oddaljen dostop do nastavitev vašega omrežja...
97,54 € incl tax

Kabel CAT.5e SFTP 4x2 AWG24 TC PRO zaščiten 305m Ubiquiti

SKU: 9001028
Stock: 0
Delivery date: 7 days
Ubiquiti mrežni kabel TC PRO, 305m, kategorija Cat.5e, zunanji premer kabla 6 mm, hitrosti do 1Gbps...
163,36 € incl tax

Stikalo Giga 48cm 24xRJ45 2xSFP ES-24-LITE EdgeSwitch Ubiquiti

SKU: 9104071
Stock: 5
Ubiquiti EdgeSwitch Lite je v celoti upravljano gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja. Ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov...
249,25 € incl tax

Stikalo Giga 48cm 24xRJ45 24x PoE 2x SFP US-24-250W Unifi Ubiquiti

SKU: 9104085
Stock: 3
Ubiquiti UniFi PoE Switch je v celoti upravljano PoE+ Gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja. Ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov...
498,63 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka (bridge) 150Mb Zunanja Loco M5 NanoStation UBIQUITI

SKU: 9108057
Stock: 10+
Ubiquiti NanoStation Loco je zelo vsestranska in ekonomična za uporabo, zaradi nizke cene, visoke zmogljivosti in majhne oblike...
75,54 € incl tax

Stikalo Giga 48cm 48xRJ45 2xSFP 2xSFP+ ES-48-LITE EdgeSwitch Ubiquiti

SKU: 9104070
Stock: 3
Ubiquiti EdgeSwitch Lite je v celoti upravljano gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja. Ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov...
476,69 € incl tax

Stikalo Giga 08x RJ45 8x PoE US-8-150W Unifi Ubiquiti

SKU: 9104094
Stock: 6
UniFi Switch 8 je v celoti upravljano PoE+ Gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja. Ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov. Stikalo ponuja avtomatsko zaznavanje 802.3af/at PoE naprav ali pa konfiguracijo na 24V pasivni PoE za poenostavitev infrastrukture.
243,94 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka 1750Mb AC Mesh UAP-AC-M-PRO UniFi UBIQUITI

SKU: 9108070
Stock: 4
Idealen za uporabo na številnih lokacijah, UniFi AC Mesh PRO ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band, 3x3 MIMO v 2,4GHz pasu (hitrost do 450Mbps) in 3x3 MIMO v 5GHz pasu (hitrost do 1300Mbps). Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja...
218,62 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka 2500Mb stropna UAP-AC-HD MU-MIMO UniFi UBIQUITI

SKU: 9108072
Stock: 2
Idealen za uporabo na številnih lokacijah, UniFi HD AP ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah. Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja...
374,84 € incl tax

Stikalo Giga 48cm 24xRJ45 24x PoE 2x SFP ES-24-500W EdgeSwitch Ubiquiti

SKU: 9104072
Stock: 1
Ubiquiti EdgeSwitch je v celoti upravljano PoE+ Gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja. Vgradnja v 48cm (19˝) komunikacijsko omaro (1U) s priloženimi vijaki...
486,78 € incl tax

PoE - prenapetostna zaščita RJ45 ETH-SP-GEN2 UBIQUITI

SKU: 8203053
Stock: 10+
Ubiquiti ETH-SP-GEN2 je stroškovno učinkovita rešitev za zaščito zunanjih ali notranjih ethernet naprav pred električnimi sunki...
16,68 € incl tax

Usmerjevalnik 4xRJ45 10/100/1000 48cm UBNT-USG-PRO-4 UniFi S Gateway Ubiquiti

SKU: 9106030
Stock: 2
Ubiquiti USG-PRO-4 je usmerjevalnik s 2 gigabitnima ethernet priključkoma, 2 kombiniranima RJ45/SFP priključkoma in RJ45 serijskim priključkom. Naprava ima vgrajen močan požarni zid, ki zavaruje vaše omrežje in podatke...
345,14 € incl tax

Usmerjevalnik 5xRJ45 10/100/1000 POE ERPoe-5 EdgeRouter UBIQUITI

SKU: 9106027
Stock: 0
Delivery date: 14-21 days
Ubiquiti EdgeRouter X združuje zanesljivost z odlično ceno in kompaktno obliko. Usmerjevalnik se napaja preko napajalnika, 5 gigabit portov pa omogoča 24V/48V DC pasivne PoE izhode za airMAX ali UniFi naprave. EdgeRouter serija uporablja sofisticirane routing funkcije, napredno varnost, nadzor in upravljanje...
214,52 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka (bridge) 150Mb Zunanja Loco M2 NanoStation UBIQUITI

SKU: 9108090
Stock: 9
Nizka cena, visoka zmogljivost in majhna oblika so faktorji ki naredijo NanoStation Loco M2 zelo vsestransko in ekonomično za uporabo...
56,75 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka (bridge) 150Mb Zunanja M5 NanoStation UBIQUITI

SKU: 9108091
Stock: 0
Delivery date: 14-21 days
Nizka cena invisoka zmogljivost sta faktorja ki naredita NanoStation zelo vsestransko in ekonomično za uporabo...
99,56 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka (bridge) 450Mb Loco NS-5ACL NanoStation UBIQUITI

SKU: 9108083
Stock: 5
Ubiquiti NanoStation AC Loco je zelo vsestranska in ekonomična za uporabo, zaradi nizke cene, visoke zmogljivosti in majhne oblike...
57,19 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka (bridge) 450Mb Zunanja NBE-5AC-GEN2 NanoBeam UBIQUITI

SKU: 9108065
Stock: 3
NanoBeam 5AC Gen2 za zunanjo uporabo usmerja RF energijo v ožjih snopih. Ker se usmeri v eno smer, lahko blokira ali filtrira motnje, kar izboljša odpornost proti motnjam...
113,18 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka (bridge) Zunanja LiteBeam M5 Ubiquiti

SKU: 9108067
Stock: 0
Delivery date: 14-21 days
Ubiquiti LiteBeam M5 je zasnovana za premoščanje velikih razdalj po ugodni ceni. Deluje na 5 GHz frekvenčnem območju in nudi 23 dBi ojačitve signala, usmerjena antena pa zagotavlja boljšo odpornost na motnje...
53,86 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka 1200Mb AirCube ACB-AC UBIQUITI

SKU: 9108073
Stock: 0
Delivery date: 4 tedne
Brezžična dostopna točka Ubiquiti airCube AC predstavlja cenovno ugodno dostopno točko za domačo uporabo. Ponuja sočasni dual-band in 2x2 MIMO tehnologijo s hitrostjo do 300 Mbps v 2,4GHz pasu...
92,23 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka 1200Mb zidna UAP-AC-IW UBIQUITI

SKU: 9108069
Stock: 2
Ubiqiti dostopna točka UniFi AC In-Wall je idealna za uporabo v sobah ali pisarnah, saj jo lahko namestimo na steno po kateri imamo napeljan ethernet kabel. Dostopno točko napaja PoE stikalo...
110,56 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka 2100Mb stropna UAP-nanoHD UniFi UBIQUITI

SKU: 9108088
Stock: 3
Idealen za uporabo na številnih lokacijah, UniFi nanoHD AP ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band...
201,07 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka 300Mb AirCube ACB-ISP UBIQUITI

SKU: 9116066
Stock: 4
Brezžična dostopna točka Ubiquiti airCube ISP predstavlja cenovno ugodno dostopno točko za domačo uporabo. Ponuja 2x2 MIMO tehnologijo s hitrostjo do 300 Mbps v 2,4GHz pasu...
36,97 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka Zunanja airMAX BaseStation AM-5G20-90 sek. Ubiquiti

SKU: 9108066
Stock: 2
Ubiquiti brezžična dostopna točka visoka zmogljivost in dolg domet sta faktorja, ki naredita airMAX BaseStation zelo vsestransko in ekonomično za uporabo...
148,33 € incl tax

Nosilec univerzalni za montažo anten in dostopnih točk UB-AM Ubiquiti

SKU: 9108060
Stock: 10+
Ubiquiti univerzalni stenski nosilec za antene z nastavljivim nagibom...
10,00 € incl tax

PoE - napajanje preko UTP 12W GIGA Pasivni POE-24V-12W UBIQUITI

SKU: 8015025
Stock: 10
Ubiquiti PoE napajalnik omogoča napajanje različnih izdelkov Ubiquiti. Združjivi so z večino Ubiquiti PoE naprav, ki podpirajo pasivni PoE, med katere spadajo naprave airFiber, airMAX, EdgeMAX, mFi, UniFi AP. Adapter ponudi še dodatno ESD zaščito omrežju...
16,65 € incl tax

PoE - napajanje preko UTP 12W POE-24V-12W UBIQUITI

SKU: 8015024
Stock: 8
Ubiquiti PoE napajalnik omogoča napajanje različnih izdelkov Ubiquiti. Združjivi so z večino Ubiquiti PoE naprav, ki podpirajo pasivni PoE, med katere spadajo naprave airFiber, airMAX, EdgeMAX, mFi, UniFi AP. Adapter ponudi še dodatno ESD zaščito omrežju...
10,33 € incl tax

PoE - napajanje preko UTP 24W GIGA Pasivni POE-48V-24W UBIQUITI

SKU: 8015026
Stock: 3
Ubiquiti PoE napajalnik omogoča napajanje različnih izdelkov Ubiquiti. Združjivi so z večino Ubiquiti PoE naprav, ki podpirajo pasivni PoE, med katere spadajo naprave airFiber, airMAX, EdgeMAX, mFi, UniFi AP. Adapter ponudi še dodatno ESD zaščito omrežju. ..
18,24 € incl tax

PoE - napajanje preko UTP pretvornik aktivni v pasivni INS-8023AF-O UBIQUITI

SKU: 8015019
Stock: 2
Instant adapter pretvori skoraj vsako Ubiquiti PoE napravo v napravo združljivo z 48V 802.3af PoE. Združljiv je z večino Ubiquiti PoE naprav, ki uporabljajo 100 Mbps porte med katerimi so vključene airMAX, airVision, UniFi in mFi naprave. Adapter ponudi še dodatno ESD zaščito omrežju in je namenjen zunanji uporabi...
18,24 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-10G (set/2kos)

SKU: 7948022
Stock: 0
Delivery date: 14-21 days
Ubiquit pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, multimode, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 10 Gbps...
49,23 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set/2kos)

SKU: 7948017
Stock: 8
Ubiquit pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, multimode, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...
23,14 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G (set/2kos)

SKU: 7948020
Stock: 0
Delivery date: 14-21 days
Ubiquit pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, singlemode, Enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...
29,51 € incl tax

RJ45 konektor FTP trdi kabel Ubiquiti (3rez) (pak/10) TC-CON

SKU: 9081029
Stock: 10+
RJ45 konektor Ubiquiti je izdelan posebej za uporabo z Ubiquiti TOUGHCables, enostavno namestitev brez potrebe po spajkanju...
6,49 € incl tax

RJ45 konektor FTP trdi kabel Ubiquiti (3rez) (pak/100) TC-CON

SKU: 9081028
Stock: 3
RJ45 konektor Ubiquiti je izdelan posebej za uporabo z Ubiquiti TOUGHCables, enostavno namestitev brez potrebe po spajkanju...
66,21 € incl tax

Stikalo Giga 48cm 04xRJ45 12xSFP ES-12 EdgeSwitch Ubiquiti

SKU: 9104084
Stock: 0
Delivery date: 14-21 days
Ubiquiti EdgeSwitch Fiber je v celoti upravljano Gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja. Ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov. Ponuja 12 SFP priključkov, med katerimi 8 priključkov podpira 100 Mbps hitrost prenosa...
251,26 € incl tax

Stikalo Giga 48cm 16xRJ45 16x PoE 2x SFP US-16-150W Unifi Ubiquiti

SKU: 9104077
Stock: 5
Ubiquiti stikalo je v celoti upravljano PoE+ gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja. Ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov...
363,90 € incl tax

Stikalo Giga 48cm 24xRJ45 24x PoE 2x SFP US-24-500W Unifi Ubiquiti

SKU: 9104095
Stock: 1
UniFi PoE Switch je v celoti upravljano PoE+ Gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja. Ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov. Stikalo ponuja avtomatsko zaznavanje 802.3af/at PoE naprav ali pa konfiguracijo na 24V pasivni PoE za poenostavitev infrastrukture.
486,78 € incl tax

Usmerjevalnik 5xRJ45 10/100/1000 +1xSFP ER-X-SFP EdgeRouter UBIQUITI

SKU: 9106026
Stock: 4
Ubiquiti EdgeRouter X združuje zanesljivost z odlično ceno in kompaktno obliko. SFP model usmerjevalnika se napaja preko napajalnika, 5 gigabit portov pa omogoča 24V pasivne PoE izhode za airMAX ali UniFi naprave...
88,79 € incl tax

Usmerjevalnik 5xRJ45 10/100/1000 ER-X EdgeRouter UBIQUITI

SKU: 9106028
Stock: 7
Ubiquiti EdgeRouter X združuje zanesljivost z odlično ceno in kompaktno obliko. EdgeRouter serija uporablja sofisticirane routing funkcije, napredno varnost, nadzor in upravljanje...
59,84 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-10G (set/2kos)

SKU: 7948027
Stock: 0
Delivery date: today
Ubiquit pretvornik FO SFP+ Mini-GBIC gigabit, singlemode, Enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 10 Gbps...
109,13 € incl tax

Kontroler UniFi Cloud Key G2 Ubiquiti

SKU: 9106039
Stock: 0
Delivery date: 14-21 days
UniFi Cloud Key Gen2 je integriran strojni krmilnik in samostojni aplikacijski strežnik, zasnovan tako, da vam pomaga pri nadzoru in upravljanju UniFi omrežnih naprav...
250,10 € incl tax

Kontroler UniFi Cloud Key G2 PLUS HDD Ubiquiti

SKU: 9106040
Stock: 0
Delivery date: 14-21 days
UniFi Cloud Key Gen2 Plus je integriran strojni krmilnik in samostojni aplikacijski strežnik, zasnovan tako, da vam pomaga pri nadzoru in upravljanju UniFi omrežnih naprav in nadzornih sistemov...
269,80 € incl tax

Brezžična Dostopna Točka (bridge) 150Mb Zunanja M2 NanoStation UBIQUITI

SKU: 9108093
Stock: 4
Nizka cena invisoka zmogljivost sta faktorja ki naredita NanoStation zelo vsestransko in ekonomično za uporabo...
97,78 € incl tax

Usmerjevalnik 3xRJ45 10/100/1000 +SFP EdgeRouter ER-4 UBIQUITI

SKU: 9116081
Stock: 0
Delivery date: 14-21 days
EdgeRouter 4 združuje zanesljivost z odlično ceno in kompaktno obliko. EdgeRouter 4 ima SFP kletko za možnost priklopa optične povezave...
235,28 € incl tax
Filters
Sort
display