Išči

USB 3.1 ključ 32GB AH360 APACER siv

Eleganten mini USB ključ s kovinskim "unibody" ohišjem brez pokrovčka, možnost pritrditve na ključe ali trak...
Blagovna znamka: Apacer
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 8920097
Šifra dobavitelja: AP32GAH360A-1
EAN koda: 4712389915979
5,93 € z DDV
decrease increase

Prenosni pomnilniški medij za prenos podatkov
Eleganten mini USB ključ s kovinskim "unibody" ohišjem brez pokrovčka
Možnost pritrditve na ključe ali trak
USB 3.1 Gen1 prenos podatkov in podpora tudi 2.0 protokolu
Ne potrebuje gonilnikov
Operacijski sistemi: Windows 7/8/8.1/10, MAC OS 10.6.X in LINUX 2.6.X ali višje
Delovna temperatura: od 0°C do 60°C
Temperatura skladiščenja: -20°C do 60°C
Kapaciteta: 32GB
Barva: temno siva

Prenosni pomnilniški medij za prenos podatkov
Eleganten mini USB ključ s kovinskim "unibody" ohišjem brez pokrovčka
Možnost pritrditve na ključe ali trak
USB 3.1 Gen1 prenos podatkov in podpora tudi 2.0 protokolu
Ne potrebuje gonilnikov
Operacijski sistemi: Windows 7/8/8.1/10, MAC OS 10.6.X in LINUX 2.6.X ali višje
Delovna temperatura: od 0°C do 60°C
Temperatura skladiščenja: -20°C do 60°C
Kapaciteta: 32GB
Barva: temno siva

Pakiranje v kartonu: 40
Garancija v mesecih: 24

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Miška Logitech OEM B170 Brezžična, črna

Šifra: 5530050
Zaloga: 9
Miška Logitech , brezžična, nano sprejemnik, črne barve...
10,60 € z DDV

USB 3.1 ključ 64GB AH360 APACER siv

Šifra: 8920098
Zaloga: 0
Dobava: 14-21 dni
Eleganten mini USB ključ s kovinskim "unibody" ohišjem brez pokrovčka, možnost pritrditve na ključe ali trak...
9,28 € z DDV

Null modem ka. DB9Ž-DB9Ž 1,8m Delock siv

Šifra: 8516023
Zaloga: 1
Delock null modem kabel za povezavo med dvema računalnikoma ali komunikacijo med serijskimi napravami, dolžine 1,8m...
5,66 € z DDV

Napajalni kabel 220V EURO 2m -kotni črn EFB

Šifra: 8510077
Zaloga: 9
EFB napajalni kabel za računalnike, zaslone, 100% baker, kotni, dolžine 2m...
4,58 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine

Šifra: 7930008
Zaloga: 10+
KELine optični LC-LC duplex OM3 multimode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV

Crossover FTP CAT.5e patch 1m Digitus sivo/zelen

Šifra: 9030018
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,95 € z DDV
Filtri
Sort
display