Išči

Zaposlitev

O podjetju

Podjetje Tech Trade d.o.o. Trzin je distributer računalniškega blaga že od leta 1992. Sodelujemo z distributerji in proizvajalci tovrstnega blaga iz celega sveta in smo pooblaščeni prodajalci priznanih znamk na slovenskem trgu. Obseg poslovanja se nam povečuje.

Prosto delovno mesto: NABAVNI REFERENT (m/ž)

Tech Trade d.o.o. Trzin, objavlja prosto delovno mesto nabavnega referenta ž/m za določen čas. Zahtevana je visoka izobrazba z (obveznim) aktivnim znanjem angleščine. Nudimo odlične delovne pogoje, prijazno in urejeno delovno okolje z izvrstno tehnično opremljenostjo. Možnost zaposlitve za nedoločen čas.

Opis delovnega mesta

Delo se opravlja na sedežu podjetja v Trzinu, Blatnica 8. Delo poteka v nabavi. Obsega delo za računalnikom in naročanje blaga pri tujih dobaviteljih. Delovni čas je od ponedeljka do petka od 8.00 do 16.00 ure. Delo zahteva natančnost, komunikativnost in pogajalske spretnosti. Komunikacijo v angleškem jeziku, pisno in ustno. Zahteva pa tudi poznavanje računalniških programov, orodij in vsaj osnovne računalniške opreme.

Nudimo

• prijazno in urejeno delovno okolje z izvrstno tehnično opremljenostjo,
• stimulativno mesečno plačilo,
• fiksen polni delovni čas,
• zaposlitev za določen čas 1 leto, s poskusno dobo 3 mesece in možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

V prijavi obvezno navedite, kje in kako ste že opravljali komunikacijo v angleškem jeziku.
Na razgovoru bo tudi krajši preskus znanja, ki ga zahteva delovno mesto.

Pričakujemo

• višjo ali visoko izobrazbo z dobrim znanjem angleškega jezika,
• karierni nivo: pripravnik ali izkušena oseba
• delovne izkušnje: 1-3 leta
• obvladovanje trgovinskega-računalniškega programskega orodja,
• komunikativnost, urejenost in natančnost.

Kandidati, ki nimajo aktivnega pisnega in govornega znanja angleščine, niso primerni!
Kot računalniško podjetje pričakujemo osnovno poznavanje računalniškega blaga.

Zaradi narave dela je zaželena oseba ženskega spola.

Prijave nam pošljite prek e-pošte andrej@techtrade.si do vključno 19.08.2019.

Filtri
Sort
display