Išči

Kabel CAT.5e F/UTP 4x2 AWG24 Eca 100m Digitus

Digitus komunikacijski trdi F-UTP kabel Cat5e 100MHz, prevodnik baker, AWG24 ...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 6
Šifra: 9001067
Šifra dobavitelja: DK-1521-V-1
EAN koda: 4016032241119
59,29 € z DDV
decrease increase

Kategorija 5e razred D kabel,100 Ohm F-UTP tehnologija, 100 MHz
HalogenFree, ovoj LSOH
4x2xAWG24/1 trdo žilni premium kabel za mrežne povezave
Bakreni vodnik
Enojna notranja zaščita aluminij-poliester
Zunanja zaščita PE, standard IEC 60332-1-1 (1,2)(2004-07)
Standard ISO/IEC 11801 3rdEd.; EN 50173-1/4; EN 50288-2-1; IEC 61156-5
Impedanca: 100 ± 5 Ohm pri 1-100 MHz
DC upornost: 147Ohm/km max.
Prevodnik: 100% baker
100% Testirani
Delovna temperatura 0 do +50°C
Barva: Siva

Pakirano v škatli - 100m kabla

Kategorija 5e razred D kabel,100 Ohm F-UTP tehnologija, 100 MHz
HalogenFree, ovoj LSOH
4x2xAWG24/1 trdo žilni premium kabel za mrežne povezave
Bakreni vodnik
Enojna notranja zaščita aluminij-poliester
Zunanja zaščita PE, standard IEC 60332-1-1 (1,2)(2004-07)
Standard ISO/IEC 11801 3rdEd.; EN 50173-1/4; EN 50288-2-1; IEC 61156-5
Impedanca: 100 ± 5 Ohm pri 1-100 MHz
DC upornost: 147Ohm/km max.
Prevodnik: 100% baker
100% Testirani
Delovna temperatura 0 do +50°C
Barva: Siva

Pakirano v škatli - 100m kabla

Teža neto v kg: 3.5000
Teža bruto v kg: 4.0000
Pakiranje v kartonu: 4
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 3m Digitus

Šifra: 7950010
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 3m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,96 € z DDV

Telefonski kabel spirala 0,6m (4,0m) črn Digitus

Šifra: 8534004
Zaloga: 10+
Digitus spiralna telefonska vrvica za povezavo slušalke z telefonom , vmesnik 2x RJ10, 4 žilni, vezava 1:1, dolžina raztegnjenega kabla 4 m...
1,59 € z DDV

Podaljšek USB A-A 0,5m EFB črn dvojno oklopljen

Šifra: 8519079
Zaloga: 10+
EFB podaljševalni kabel USB A-A za povezavo z obstoječimi USB kabli, uporaben za tiskalnike, igralne konzole, zunanja ohišja, dolžine 0,5m...
1,57 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 3m Digitus

Šifra: 7909039
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,52 € z DDV

Kabel USB 3.1 A-C 1m črn SBOX

Šifra: 8519123
Zaloga: 10+
SBOX kabel USB 3.1 tip C gen1, za povezavo vseh naprav z USB tip C vmesnikom, dolžine 1m...
6,47 € z DDV

Slušalke ušesne stereo z mikrofonom iEP-204W bele SBOX

Šifra: 7620039
Zaloga: 10+
SBOX slušalke iEP-204W, peresno lahke in visokokvalitetne in-ear konice slušalk, primerne za dom ali za na pot, bele barve...
5,00 € z DDV
Filtri
Sort
display