Išči

Optika

View as Grid List
Uredi po
Prikaz na stran

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901004
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,68 € z DDV

Optična omarica nadometna dvokrilna Triton

Šifra: 7910001
Zaloga: 0
Dobava: 8 tednov
Triton optična omarica nadometna dvokrilna, zidna montaža...
118,88 € z DDV

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

Šifra: 7801026
Zaloga: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex multimode, plastično ohišje...
2,09 € z DDV

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton

Šifra: 7940006
Zaloga: 10+
Leviton 19" optični panel, prostor za 24 optičnih vmesnikov, material jeklo, črne barve...
46,97 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 3m Digitus

Šifra: 7950003
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 3m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
9,37 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM2 2m Digitus 12kos

Šifra: 7912008
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM LC OM2 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
32,72 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

Šifra: 7948002
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, singlemode, črna barva, pasivno hlajenje, kovinsko ohišje, vgrajenih 2MB predpomnilnika, podpira single mode optične povezave...
109,67 € z DDV

Kabel Optični 04x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton

Šifra: 7901007
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,68 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV

Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, Leviton

Šifra: 7940007
Zaloga: 4
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
117,00 € z DDV

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Digitus 12kos

Šifra: 7912009
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM ZK-9 LC 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
32,21 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 4
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

Šifra: 9102017
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO-UTP, multimode, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 500m...
106,81 € z DDV

Kabel Optični 08x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton

Šifra: 7901013
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 8 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
1,00 € z DDV

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

Šifra: 7801014
Zaloga: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, plastično ohišje...
2,04 € z DDV

Optični panel 48cm prazen brez čelne plošče Digitus

Šifra: 7916000
Zaloga: 10+
Digitus optični panel 48cm (19") prazen, brez čelne plošče, nastavljiva globina...
44,59 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM2 2m Digitus 12kos

Šifra: 7912010
Zaloga: 3
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM SC OM2 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
30,44 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-LC 2m Duplex Leviton

Šifra: 7909002
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
26,11 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Šifra: 7948007
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 2 km...
36,54 € z DDV

Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901003
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 15 Nm, črne barve...
0,59 € z DDV

Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB

Šifra: 7930010
Zaloga: 10+
EFB optični LC-LC adapter za panel, LC-LC Duplex I člen...
7,42 € z DDV

Optični panel 48cm SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

Šifra: 2321200
Zaloga: 6
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
80,40 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909019
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,99 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 2m Digitus 12kos

Šifra: 7955001
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM LC OM3 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
36,54 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
23,63 € z DDV

Kabel Optični 24x50 Multimode UNI OM3 Leviton

Šifra: 7901018
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 24 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska 2000 N, črne barve...
4,32 € z DDV

Optični konektor ST Multimode Leviton

Šifra: 2325400
Zaloga: 10+
Leviton optični ST konektor, pocinkan nikelj, keramična kapica...
1,94 € z DDV

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, Leviton

Šifra: 7902005
Zaloga: 4
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
142,13 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 3m Digitus

Šifra: 7950010
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 3m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,96 € z DDV

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Leviton

Šifra: 7912004
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
6,53 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Šifra: 7948015
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, singlemode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost S+85DLC03D. Omogoča prenos do 10 Gpbs za optične razdalje do 300m s podporo DDM...
58,50 € z DDV

Kabel Optični 24x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901009
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 24 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, lahek, Odporen na udarce, pritiska do 1500 N, črne barve...
1,28 € z DDV

Filter by:

Clear All
Close
Filtri
Sort
display