>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Optika

View as Grid List
Uredi po
Prikaz na stran

Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga S+RJ10

Šifra: 7948018
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik S+RJ10 RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga, prenos do 10 Gbps in 200m, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Vsebuje 1x gigabitni vhod ter omogoča varnostni zaklep modula...
73,07 € z DDV

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga Singlemode S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
26,17 € z DDV

Leviton optični kabel 12x08 SM DuctGrade UNI OS2 Eca

Šifra: 7901005
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 12 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,98 € z DDV

Digitus pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC MM DN-82120-1

Šifra: 9102017
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO-UTP, multimode, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 500m...
117,60 € z DDV

Leviton optični kabel 8x08 SM DuctGrade UNI OS2 Eca

Šifra: 7901004
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,79 € z DDV

Digitus pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC SM DN-82121-1

Šifra: 7948002
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, singlemode, črna barva, pasivno hlajenje, kovinsko ohišje, vgrajenih 2MB predpomnilnika, podpira single mode optične povezave...
74,54 € z DDV

Digitus optični patch SM PK-9 LC/LC 2m OS2

Šifra: 7909038
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,28 € z DDV

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10 Giga Multimode S+85DLC03D

Šifra: 7948015
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, multimode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost S+85DLC03D. Omogoča prenos do 10 Gpbs za optične razdalje do 300m s podporo DDM...
65,45 € z DDV

Leviton optični kabel 4x08 SM DuctGrade UNI OS2 Eca

Šifra: 7901003
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 15 Nm, črne barve...
0,73 € z DDV

Leviton optični panel LC 24x Duplex / 24x SC Simplex prazen FPCC1SXXX48SC2

Šifra: 7940006
Zaloga: 10+
Leviton 19" optični panel, prostor za 24 optičnih vmesnikov, material jeklo, črne barve...
93,09 € z DDV

Digitus optični patch SM PK-9 LC/LC 1m OS2

Šifra: 7909037
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
6,82 € z DDV

Leviton optični kabel 12x50 MM UNI OM3 Eca

Šifra: 7901015
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.10 mm, črne barve...
2,45 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/LC 3m OM4

Šifra: 7950010
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 3m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
11,77 € z DDV

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga Multimode S-85DLC05D

Šifra: 7948001
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
19,64 € z DDV

Digitus pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen DN-82130

Šifra: 7948006
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik UTP, kakovosten in zanesljiv pretvornik, razdalja do 80km, polni in pol-duplex način...
54,29 € z DDV

Leviton optični kabel 24x08 SM DuctGrade UNI OS2 Eca

Šifra: 7901009
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 24 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, lahek, Odporen na udarce, pritiska do 1500 N, črne barve...
1,44 € z DDV

Digitus pretvornik FO-UTP 10/100 SC MM DN-82020-1

Šifra: 7948007
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 2 km...
37,94 € z DDV

Leviton optični kabel 12x50 MM UNI OM4 Eca

Šifra: 7901030
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 5.80 mm, črne barve...
4,87 € z DDV

Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Giga S-RJ01

Šifra: 7948021
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit S-RJ01, prenos do 1.25 Gbps do dolžine 100m, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev in vsebuje 1x gigabitni vhod in omogoča varnostni zaklep modula...
32,64 € z DDV

Digitus optični pigtail SM ZK-9 LC 12kos DK-29332-02

Šifra: 7912009
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM ZK-9 LC 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
34,53 € z DDV

Digitus pretvornik FO-UTP 10/100 SC SM DN-82021-1

Šifra: 9102020
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, podpira single mode optične povezave, črna barva ohišja, pasivno hlajenje, prenos podatkov do 100Mbps...
34,22 € z DDV

Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10G set SM UACC-OM-SM-10G-D-2/UF-SM-10G

Šifra: 7948027
Zaloga: 5
Ubiquiti pretvornik FO SFP+ Mini-GBIC gigabit, singlemode UF-SM-10G, Enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 10 Gbps...
123,98 € z DDV

Leviton optični panel LC 12x Duplex adapter SM FPCC1SXSM24LC2

Šifra: 7940010
Zaloga: 10
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, sive barve...
185,32 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/LC 2m OM4

Šifra: 7950009
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 2m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,59 € z DDV

Leviton optični kabel 8x50 MM UNI OM3 Eca

Šifra: 7901017
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
1,89 € z DDV

Leviton optični panel LC 12x Duplex adapter MM FPCC1SXMM24LC2

Šifra: 7902004
Zaloga: 10+
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
133,65 € z DDV

Leviton optični patch MM LC-LC OM4 5m VPC-M4D1LCLC0050

Šifra: 7950103
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 5m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
39,59 € z DDV

Digitus pretvornik FO-UTP 10/100 ST MM DN-82010-1

Šifra: 7948005
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO-UTP, kakovosten in zanesljiv pretvornik za dvojni multimode ST kabel, razdalja do 2km, automatski polni in pol-duplex način...
36,54 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/LC 5m OM4

Šifra: 7950011
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 5m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
15,19 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/LC 10m OM4

Šifra: 7950027
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 10m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
18,48 € z DDV

Leviton optični kabel 8x50 MM DuctGrade UNI OM2 Eca

Šifra: 7901013
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 8 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
1,16 € z DDV

Leviton optični patch MM LC-LC OM4 3m VPC-M4D1LCLC0030

Šifra: 7950102
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM - multimode OM4 dolžine 3m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja z LC priklopom...
36,23 € z DDV

Filter by:

Clear All
Close
Filtri
Sort
display