Išči

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-10G (set/2kos)

Ubiquiti pretvornik FO SFP+ Mini-GBIC gigabit, singlemode UF-SM-10G, Enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 10 Gbps...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 8
Brezplačna dostava
Šifra: 7948027
Šifra dobavitelja: UF-SM-10G
109,17 € z DDV
decrease increase

Mini GBIC SFP+ - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 10 Gbps, pasovna širina oddajanja in sprejemanja 1310nm, za razdalje do 10km
Vmesnik: 2x LC - Single mode
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, vendar ga je potrebno omogočiti

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Paket vsebuje:
2x SFP+ Mini-GBIC pretvornik

Mini GBIC SFP+ - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 10 Gbps, pasovna širina oddajanja in sprejemanja 1310nm, za razdalje do 10km
Vmesnik: 2x LC - Single mode
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, vendar ga je potrebno omogočiti

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Paket vsebuje:
2x SFP+ Mini-GBIC pretvornik

Teža neto v kg: 0.0600
Teža bruto v kg: 0.0630
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,40 € z DDV

Stikalo Giga 48cm 24xRJ45 2xSFP+ CSS326-24G-2S+RM Mikrotik

Šifra: 9104073
Zaloga: 10+
Mikrotik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM je gigabitno stikalo (managed switch), ki vsebuje 24x gigabitnih portov in 2x SFP+ (10Gb) kletko, vse skupaj pa poganja oprecijski sistem SwOS. Primerno za montažo v 48cm (19") kabinete...
138,62 € z DDV

Stikalo Giga 01xRJ45 4xSFP+ CRS305-1G-4S+IN Mikrotik

Šifra: 9104103
Zaloga: 0
Dobava: 02.10.2020
Mikrotik CRS305-1G-4S+IN je kompaktno in zmogljivo Layer 3 giga stikalo kombinirano z usmerjevalnikom, ki ima 4 SFP+ kletke. Za upravljanje s stikalom je na voljo gigabit RJ45 priključek, dva DC napajalna priključka pa poskrbita za redundančno napajanje. Usmerjevalnik ima tudi Quick-Set funkcijo, ki omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
149,10 € z DDV

Stikalo Giga 05 xRJ45 1x SFP Mikrotik RB260GS

Šifra: 9104043
Zaloga: 10+
Mikrotik RB260GS je gigabitno stikalo s 5x gigabitnimi porti in SFP kletko. Primerno je za uporabo kot optično stikalo v okoljih, kjer zaradi zunanjih vplivov (visokoenergetske naprave, električne inštalacije, ipd.) povezava preko bakrenih vodnikov ni mogoča oz. stabilna. Stikalo poganja Mikrotikov operacijski sistem SwOS, ki nam ponuja širok nabor različnih nastavitev...
41,93 € z DDV

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Digitus 12kos

Šifra: 7912009
Zaloga: 4
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM ZK-9 LC 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
32,21 € z DDV
Filtri
Sort
display