Išči

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-10G (set/2kos)

Ubiquiti pretvornik FO SFP+ Mini-GBIC gigabit, singlemode UF-SM-10G, Enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 10 Gbps...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 10+
Brezplačna dostava
Šifra: 7948027
Šifra dobavitelja: UF-SM-10G
EAN koda: 810354025938
103,60 € z DDV
decrease increase

Mini GBIC SFP+ - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 10 Gbps, pasovna širina oddajanja in sprejemanja 1310nm, za razdalje do 10km
Vmesnik: 2x LC - Single mode
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, vendar ga je potrebno omogočiti

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Paket vsebuje:
2x SFP+ Mini-GBIC pretvornik

Mini GBIC SFP+ - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 10 Gbps, pasovna širina oddajanja in sprejemanja 1310nm, za razdalje do 10km
Vmesnik: 2x LC - Single mode
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, vendar ga je potrebno omogočiti

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Paket vsebuje:
2x SFP+ Mini-GBIC pretvornik

Teža neto v kg: 0.0600
Teža bruto v kg: 0.0630
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 3m bel Digitus

Šifra: 9025208
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,42 € z DDV

UTP CAT.5e patch 5m bel Digitus

Šifra: 9025214
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,64 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 0
Dobava: 12.08.2021
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,30 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC(APC)/LC 2m EFB

Šifra: 7950013
Zaloga: 7
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
15,37 € z DDV

Kabel 10GB SFP+ 0,5m Ubiquiti

Šifra: 7948034
Zaloga: 10+
Ubiquiti kabel SFP+ UC-DAC-SFP+ dolžine 0.5m je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama...
20,98 € z DDV
Filtri
Sort
display