Išči

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-10G (set/2kos)

Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, multimode UF-MM-10G, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 10 Gbps...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 3
Šifra: 7948022
Šifra dobavitelja: UF-MM-10G
EAN koda: 810354025914
52,67 € z DDV
decrease increase

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 10 Gbps, pasovna širina oddajanja/sprejemanja 850nm, za razdalje do 300m
Vmesnik: 1x LC - multimode
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, vendar ga je potrebno omogočiti

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Paket vsebuje:
2x SFP Mini-GBIC pretvornik

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 10 Gbps, pasovna širina oddajanja/sprejemanja 850nm, za razdalje do 300m
Vmesnik: 1x LC - multimode
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, vendar ga je potrebno omogočiti

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Paket vsebuje:
2x SFP Mini-GBIC pretvornik

Teža neto v kg: 0.0600
Teža bruto v kg: 0.0630
Garancija v mesecih: 12

 

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Šifra: 7948015
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, singlemode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost S+85DLC03D. Omogoča prenos do 10 Gpbs za optične razdalje do 300m s podporo DDM...
58,40 € z DDV

Organizator ka. 48cm 1U 30x65 mm Triton z luknjami siv

Šifra: 9485006
Zaloga: 10+
Odličen Triton organizator kablov iz plastike, za montažo v komunikacijske kabinete, dimenzij 1U 30x65 mm...
12,99 € z DDV

Kabel SFP+ 1m Mikrotik

Šifra: 7948010
Zaloga: 7
Mikrotik kabel SFP+ S+DA0001 je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 1m. Kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama. Kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
31,82 € z DDV

Kabel Apple USB/Lightning 1m magnetni srebrn SBOX

Šifra: 8556021
Zaloga: 10+
SBOX kabel USB na lightning z magnetnim priključkom, dolžine 1m...
9,46 € z DDV

Kabel Apple USB/Lightning 1,5m siv SBOX

Šifra: 8556018
Zaloga: 10+
SBOX kabel lightning na USB lahko uporabite za polnjenje in sinhronizacijo vašega iPoda, iPhona, iPada z Mac ali Windows osebnim računalnikom, preko USB priključka dolžine 1,5m...
3,36 € z DDV

Kabel Apple USB/Lightning 1,5m srebrn SBOX

Šifra: 8556020
Zaloga: 10+
SBOX kabel lightning na USB lahko uporabite za polnjenje in sinhronizacijo vašega iPoda, iPhona, iPada z Mac ali Windows osebnim računalnikom, preko USB priključka dolžine 1,5m...
3,36 € z DDV
Filtri
Sort
display